Strona główna 0_Slider Targi Talentów, Twórczości i Rękodzieła po raz czwarty. Ruszyły zapisy dla wystawców

Targi Talentów, Twórczości i Rękodzieła po raz czwarty. Ruszyły zapisy dla wystawców

0

Wykonujesz dekoracje, malujesz, rysujesz, rzeźbisz, tkasz, pleciesz, pieczesz, lub robisz inne ciekawe artystycznie rzeczy? Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza na IV edycję Targów Talentów, Twórczości i Rękodzieła. – Jeśli masz talent, nie skrywaj go, pokaż go światu! Podziel się pięknem – zachęcają organizatorzy.

Organizowane od ubiegłego roku targi dają możliwość zaprezentowania twórczości zdolnych mieszkańców miasta i regionu, którzy do tej pory rzadko, albo wcale, nie chwalili się swoimi talentami i wyrobami. Podczas nich będzie zobaczyć i popodziwiać piękne przedmioty, porozmawiać z twórcami, a także kupić coś dla siebie lub na wyjątkowy prezent. Świdnicki Ośrodek Kultury rozpoczął właśnie zapisy do czwartej edycji wydarzenia.

Jak wziąć udział w Targach Talentów, Twórczości i Rękodzieła? – Zapisz się, wypełniając kartę zgłoszeniową i dokonaj opłaty wpisowej. Przyjdź i zaprezentuj swoje dzieła. My przygotujemy stoiska, na których będziesz mógł wystawić i być może sprzedać rzeczy, które stworzyłeś. Mamy przeczucie graniczące z pewnością, że uzbiera się spora grupa zdolnych, kreatywnych ludzi, więc nie zwlekaj, zgłoś się, podziel się pięknem! – zachęcają przedstawiciele Świdnickiego Ośrodka Kultury.

Zgłoszenia potrwają do 5 maja 2023 roku. Kartę zgłoszeniową należy wysłać na adres mailowy [email protected] lub przynieść osobiście do siedziby Świdnickiego Ośrodka Kultury (Rynek 43 — biura czynne w godz. 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku). Informacje oraz karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie internetowej ŚOK.

Dwudniowe targi odbędą się w piątek, 19 maja (od godz. 16.00 do 19.00) oraz w sobotę, 20 maja (od godz. 10.00 do 16.00) na świdnickim Rynku.

Zobacz jak wyglądały ubiegłoroczne Targi Talentów, Twórczości i Rękodzieła na dziedzińcu pod wieżą ratuszową:

/ŚOK, opr. mn/

Poprzedni artykułJak łatwo znaleźć pracę w internecie?
Następny artykułJak kupić mieszkanie na rynku wtórnym?