Strona główna Sport Piłka ręczna Pierwsza odsłona turnieju „Przyjdź nauczymy Cię łapać” za nami

Pierwsza odsłona turnieju „Przyjdź nauczymy Cię łapać” za nami

0

Najważniejsza była dobra zabawa i możliwość zagrania w przyjaznej atmosferze z rówieśnikami z innych drużyn. W niedzielę, 19 marca w hali przy SP 105 w Świdnicy odbył się pierwszy z cyklu trzech turniejów „Przyjdź nauczymy Cię łapać”. To inicjatywa Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej dla zawodników z rocznika 2012 i młodszych.

Z zaproszenia na pierwszy turniej skorzystały drużyny Chrobrego Żórawina, Olimpu Grodków i Dziewiątki Legnica. Grano systemem każdy z każdym, mecze trwały 2×10 minut. Nie była prowadzona klasyfikacja drużyn, ale odnotujmy, że rozegrano sześć meczów, w których zanotowano następujące wyniki: ŚKPR – Dziewiątka 16:4, Chrobry – Olimp 16:10, Chrobry – ŚKPR 12:11, Olimp – Dziewiątka 29:12, Olimp – Dziewiątka 16:4, Olimp – ŚKPR 13:12. – Podziękowania dla wszystkich naszych gości – Olimpu Grodków, Chrobrego Żórawina i Dziewiątki Legnica – mówi Justyna Curyl, trenerka naszych najmłodszych Szarych Wilczków. Kolejne turnieje „Przyjdź nauczymy Cię łapać” zaplanowano na 29 kwietnia i 13 maja.

ŚKPR: F. Pawlak – Hupało, Gniewek, Wiśniewski, Grudziński, Mrzygłód, Tatko, F. Miedziński, Wilczyński, Krynicki, Swędrowski, Brygier, Kuźdub, Szmaj T., Jaźwik, Żywicki, Konas.

/ŚKPR/

Poprzedni artykułMiasto remontuje dwa pustostany za prawie 350 tysięcy złotych. Kto w nich zamieszka?
Następny artykułBezpłatne badania cytologiczne w Świdnicy