Drużyna Zespołu Szkół Budowlano-Elektrycznych w Świdnicy awansowała do finału dolnośląskiego Licealiady w piłce ręcznej mężczyzn! Eliminacje powiatowo-strefowe odbyły się w czwartek, 23 marca w Świdnicy.

Chłopaki z „budowlanki” – byli lub aktualni zawodnicy młodzieżowych zespołów ŚKPR-u Świdnica pewnie wywalczyli tytuł mistrzowski i teraz czekają na rywali w finale wojewódzkim. Najlepszym zawodnikiem drużyny uznany został Kuba Marek. Trenerem szkolnej drużyny jest Krzysztof Terebun. Dodajmy, że w ZSB-E od kilku lat działa międzyoodziałowa klasa sportowa, w której uczniowie łączą sportową pasję z solidnym wykształceniem.
ZSB-E: Szwaczek, Anioł – Przedpełski, Stadnik. Stramek, Szymanowski, Westerlich, Bieżyński, Bieryt, Ruszaj, Marek.
/ŚKPR/

![Tym razem zawody udało się przeprowadzić [FOTO/WYNIKI]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/DSC09276_wynik-238x178.jpg)

![Spłonął opuszczony lokal użytkowy w Pyszczynie [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/721844328_122324805872226955_396243876375958441_n-100x75.jpg)

![Dachowanie pod Strzegomiem. Kierowca oddalił się z miejsca wypadku [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/DW382-dachowanie-2026.06.09-6-100x75.jpeg)



