Strona główna Artykuł sponsorowany Dzień Drzwi Otwartych w IgnerHome

Dzień Drzwi Otwartych w IgnerHome [specjalna oferta]

0

Jeśli szukasz wymarzonego mieszkania w Świdnicy, to nie może Cię zabraknąć w Dniu Otwartych Drzwi 25 marca br., podczas którego zaprezentowane zostaną obecnie realizowane osiedla – Vivant Home i Przystań Droga Polna. IgnerHome przedstawi szczegóły kolejnych etapów osiedli i pokaże je na żywo.

Co jest misją IgnerHome, na co deweloper stawia największy nacisk i czym kieruje się, projektując osiedla? O tym wszystkim dowiedzą się Państwo podczas wydarzenia. W tym dniu doradcy handlowi i techniczni będą do dyspozycji w dwóch biurach zlokalizowanych na terenach inwestycji*. Dzień Otwartych Drzwi, to doskonała okazja, by poznać odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania, przyjrzeć się technologii wykonania z bliska, a przede wszystkim wybrać wymarzone mieszkanie.

Dlaczego jeszcze warto odwiedzić wydarzenie? Dlatego, że tylko tego dnia otrzymasz wyjątkową ofertę. Jaką? Śledź strony www.ignerhome.pl oraz www.facebook.com/ignerhome, na których na bieżąco będą zdradzane szczegóły.

Poznaj nas i nasze realizacje bliżej!  Czekamy na Ciebie z poczęstunkiem, kącikiem zabaw dla najmłodszych i dobrym humorem!

Drzwi Ignerhome będą dla Ciebie otwarte 25 marca w godzinach od 10:00 do 16:00

*Ważne dla Ciebie:

– Wybierając się na wydarzenie, ubierz wygodne buty na płaskiej podeszwie. Przydadzą się podczas spacerów na budowach.

– Ze względów bezpieczeństwa dzieci nie mogą wejść na teren budowy. Najmłodsi klienci będą mogli spędzić miło czas w specjalnie przygotowanym kąciku zabaw pod okiem jednego z rodziców.

– Na miejscu zapewnione zostaną: kask, kamizelka, ochraniacze na obuwie, a także mały poczęstunek.

————-

Deweloper oferuje komfortowe i ustawne mieszkania w dwóch obecnie realizowanych inwestycjach na terenie Świdnicy. Wśród kilkudziesięciu dostępnych lokali znajdują się mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe z balkonami i ogródkami. Do każdego z nich przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym i naziemnym.

Vivant Home etap III

Na tych, którzy chcą odebrać klucze, jak najszybciej, czekają ostatnie gotowe mieszkania w II etapie Vivant Home, którego zakończenie planowane jest pod koniec wiosny.

Vivant Home etap II

Deweloper nie zapomniał również o przedsiębiorcach, którzy szukają lokalu usługowego na swój biznes. Nowoczesne i przestronne lokale znajdują się w budynku I etapu Przestań Droga Polna. Ostatnie 3 lokale o różnej wielkości posiadają duże witryny, parking dla klientów, a także ogrzewanie podłogowe, klimatyzację i rekuperację.

Przystań Droga Polna I etap

Dzień Drzwi otwartych to zawsze najlepsza okazja, by przyjrzeć się inwestycjom z bliska, porozmawiać z inżynierami i doradcami oraz poznać dewelopera – jego misję, założenia i strategię.

Spotkajmy się 25 marca w godz. 10.00 – 16.00.

https://www.ignerhome.pl/dzien-otwartych-drzwi-w-ignerhome

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułJakie są najważniejsze cechy i kryteria wyboru odpowiedniej kabiny prysznicowej?
Następny artykułPolicjant po służbie zatrzymał sklepowego rabusia