Strona główna Artykuł sponsorowany Skarpety reklamowe – Świetny upominek dla klienta

Skarpety reklamowe – Świetny upominek dla klienta

0

Prowadząc własny biznes, stale spotykasz się z różnego rodzaju okazjami, które wymagają od Ciebie wykazani inicjatywy wobec klientów i współpracowników. Mogą to być: Święta Bożego Narodzenia, Jubileusz firmy, rocznica zawarcia lukratywnej umowy lub eventy organizowane przez swoją firmę. Bez względu na to, jaka pojawi się okazja, pozostaje jeden problem.

Kolorowe skarpetki reklamowe z własnym wzorem

W jaki sposób docenić trud włożony w budowanie, nierzadko, wieloletnich relacji? Okazuje się, że prezenty biznesowe wcale nie muszą być bardzo drogie. Czasem wystarczy niewielki upominek, żeby właściwie ukazać indywidualne podejście. Co czyni drobne upominki atrakcyjnymi? Możliwość personalizacji, czyli dostosowania elementów zarówno do danej okazji, jak i logo, czy barw własnej firmy. Doskonale w tym celu sprawdzą się skarpety personalizowane, z własnym nadrukiem na całej powierzchni.

Skarpetki z własnym nadrukiem, personalizowane ze zdjęciem

Personalizowane skarpetki mogą zawierać np. zdjęcie. Jest to doskonała okazja do uczczenia zakończenia pewnego etapu prac nad wieloletnim projektem. Darując współpracownikom tego typu prezent, budujesz pozytywną relację opartą o świadomość trudu włożonego we wspólnie wykonaną pracę.

Żeby pokazać, że naprawdę zależy Ci na długoletniej współpracy, możesz uwiecznić na tym niewielkim elemencie garderoby grafikę, na której widnieją barwy obydwu organizacji.

Tego typu upominki budują i umacniają tak zwaną relację „Human to Human” i poprawiają rokowania w przypadku tworzenia przyszłych relacji, w nowych inwestycjach.

Pięknie spakowane skarpetki - opakowanie skarpetek spełniające wszelkie oczekiwania

Skarpetki reklamowe z nadrukiem – idealne na prezent

Skarpety reklamowe to doskonały sposób na wyróżnienie naszych klientów partnerów biznesowych. Drobny, Personalizowany gadżet świetnie sprawdzi się w roli upominku zarówno dla naszych klientów, jak i bliskich współpracowników.

Przygotowując paczkę świąteczną dla pracowników, możemy uwzględnić w niej skarpetki z własnym wzorem w formie prezentu. W ten sposób budujemy więź pracownika z firmą i dajemy mu odczuć, że jest jej integralną częścią, bez której trybiki machiny firmowej nie będą działać wystarczająco sprawnie.

Personalizowane skarpetki – różne rodzaje

Możliwości personalizacji skarpet jest naprawdę wiele. Możemy wybrać nie tylko kolor, ale również materiał i odpowiedni kształt. W przypadku różnych grup docelowych, wybierzemy inne skarpety:

  • Imprezy sportowe to świetny pomysł do podarowania drobnego upominku naszym sponsorom. W paczce dla nich nie może oczywiście zabraknąć sportowych skarpet personalizowanych, na których widocznie będzie logo naszego klubu sportowego. Tego typu prezent sprawi, że logo sponsorowanej przez niego organizacji będzie mu towarzyszyć w codziennej rutynie.
  • Skarpety klasyczne z bawełny sprawdzą się na oficjalne imprezy firmowe, na które zapraszamy pracowników, obecnych i potencjalnych kontrahentów. Eleganckie zdobienia w połączeniu z naszym logo będą im przypominać o Twojej firmie przez długi czas po zakończeniu spotkania.
  • Długie skarpetki klasycznie wyposażone we własny nadruk to świetny sposób na promocję swojej marki. Skarpetki tego typu są najbardziej uniwersalne i pasują do codziennego użytkowania. A co za tym idzie? Pełnią funkcję praktycznego upominku, który zostanie doceniony przez każdą obdarowaną osobę.

Długie skarpetki klasyczne

Skarpetki na zamówienie z logo firmy najwyższej jakości

Podczas wyboru firmy warto zwrócić uwagę na, profesjonalne podejście do tematu. Wykonania nawet tak pozornie prostego upominku, jak skarpety reklamowe, nie możemy przydzielić amatorom, którzy na znają się na swojej sztuce. Powinieneś wybrać firmę rzetelną, która zajmuje się tego typu zleceniami od wielu lat. Zwracaj uwagę na reakcję innych klientówi sprawdź jakim dysponuje portfolio.

Wysoka jakoś wykonania to jedno, terminowość zamówień to całkiem inny temat. Polecamy wybrać firmę, która ma na swoim koncie wiele sukcesów i przykłada się do swoich działań już przed rozpoczęciem produkcji na skalę seryjną.

Istotną kwestią jest też minimalne zamówienie, jakie realizuje dana firma. Najczęściej jest to minimum 100 sztuk nakładu. Wydaje się sporo, prawda? Nie jest to jednak na tyle duża liczba, żeby nie udało nam się jej zużytkować w inny sposób. Jeśli nie posiadasz wystarczającej ilości współpracowników biznesowych, możesz rozważyć podarowanie części nakładu pracownikom, którzy na pewno docenią fakt, że nie zostają pominięci i że się o nich pamięta.

Dlaczego warto wybrać reklamowe skarpety dla firm?

Odpowiedź na to pytanie jest całkiem prosta. Przede wszystkim, duży atut stanowi cena produktu. Nie musimy wydawać sporej części budżetu na drogie zegarki, czy pióra do pisania od renomowanych producentów. Możemy postawić na własny brand i budować relacje z klientem nie przy pomocy bardzo drogich upominków.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułDlaczego doszło do katastrofy śmigłowca w Strzegomiu? Jest finał śledztwa
Następny artykułTrzecioligowiec o gola lepszy [FOTO]