Strona główna 112 Przyśpieszył i wpadł z narkotykami

Przyśpieszył i wpadł z narkotykami

0

Na widok policjantów gwałtownie przyśpieszył kroku i to wzbudziło zainteresowanie funkcjonariuszy. Jak się okazało, powodem nerwowego zachowania był pakunek, który pieszy miał w kurtce.

fot. archiwum

– Funkcjonariusze Ogniwa Interwencyjno-Patrolowego Wydziału Prewencji świdnickiej komendy patrolując miasto 3 lutego ok. godziny 21:00 zauważyli idącego mężczyznę, który na widok zbliżającego się do niego radiowozu zaczął się nerwowo zachowywać i wyraźnie przyspieszył kroku. Takie zachowanie mężczyzny nie uszło uwadze policjantów. Szybko też poznali powód. Podczas kontroli osobistej mundurowi ujawnili przy 38-latku „foliowe zawiniątko” z zawartością białego proszku. Badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczony biały proszek to amfetamina – opisuje mł.asp. Magdalena Ząbek z KPP w Świdnicy.

Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 80 porcji handlowych tego narkotyku. Nielegalny towar trafił do depozytu, natomiast 38-latek do policyjnego aresztu. Mieszkaniec powiatu świdnickiego w sprawie usłyszał już zarzuty, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

/opr. red./

Poprzedni artykułZnów rozdają czeki, tym razem na przebudowę dróg. W Świdnicy remontu doczeka się Inżynierska i Kraszowicka
Następny artykułZapraszają na „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”