Strona główna Kultura Koncert „Kobiety w muzyce” w Galerii Fotografii. Zagrają młodzi i doświadczeni świdniccy...

Koncert „Kobiety w muzyce” w Galerii Fotografii. Zagrają młodzi i doświadczeni świdniccy muzycy

0

Wyjątkowy koncert z okazji Dnia Kobiet przygotowują utalentowani uczniowie i nauczyciele Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Ludomira Różyckiego w Świdnicy. Młodzi i doświadczeni muzyce zaprezentują utwory wybitnych kompozytorek, ale też tworzonych z myślą o kobietach. Muzyczne wydarzenie zaplanowano we wtorek, 7 marca o godz. 17.00 w Galerii Fotografii. Wstęp wolny.

Miniatury muzyczne w Galerii Fotografii – listopad 2022

Wszystkich miłośników muzyki klasycznej zapraszamy na wyjątkowy koncert z cyklu Miniatury Muzyczne zatytułowany „Kobiety w muzyce”, który odbędzie się tuż przed Dniem Kobiet w Galerii Fotografii w Świdnicy. Wystąpią utalentowani uczniowie i nauczyciele Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Ludomira Różyckiego, którzy zaprezentują utwory wybitnych kompozytorek oraz wykonają utwory napisane przez mężczyzn, ale kobietom dedykowane i poświęcone. To niepowtarzalna okazja, aby posłuchać wspaniałej muzyki i uczcić Dzień Kobiet w niezwykły sposób – zapowiadają organizatorzy.

Koncert „Kobiety w muzyce” odbędzie się we wtorek, 7 marca o godzinie 17.00 w Galerii Fotografii w Świdnicy. Wstęp wolny.

Cykl „Miniatury Muzyczne” organizowany jest przez Świdnicki Ośrodek Kultury we współpracy z Państwową Szkołą Muzyczną I st. im. Ludomira Różyckiego w Świdnicy. Tradycyjnie wspólne występują na nim nauczyciele i uczniowie tej świdnickiej uczelni.

/oprac. AN/
/materiały – ŚOK/

Poprzedni artykułNowe wozy trafią do strażaków ochotników. „Cieszymy się z każdego jednego pojazdu, jaki uda się wymienić w powiecie”
Następny artykułPowalczą o punkty na trudnym terenie