Strona główna 0_Slider Jubileuszowa Giełda Minerałów od piątku w Galerii Świdnickiej

Jubileuszowa Giełda Minerałów od piątku w Galerii Świdnickiej

0

Niepowtarzalnie i ręcznie robione naszyjniki, wisiorki czy bransoletki z kamieni naturalnych. Ponadto kolekcjonerskie minerały surowe czy wyjątkowe dekoracje do wnętrz. Na bliskie spotkanie z „kwiatami ziemi”  zaprasza Galeria Świdnickiej. X edycja Giełdy minerałów i biżuterii z kamieni szlachetnych i ozdobnych już w najbliższy weekend – 10 i 11 lutego.

Podczas wydarzenia odwiedzający będą mogli podziwiać wiele interesujących okazów jak np. minerały Dolnego Śląska – Ametysty, Kalcyty, Kwarce, Jaspisy oraz ciekawe Agaty z Krainy Wygasłych Wulkanów. Urokiem oczarują również kolorowe Malachity z Afryki, Geody Ametystowe z Brazylii czy też Piryty z Peru.

Na giełdzie nie zabraknie  ręcznie robionej biżuterii, która charakteryzuje się bogatym wzornictwem i ciekawymi pomysłami. Taki piękny naszyjnik, wisiorek czy bransoletka z kamieniami np. szmaragdami, rubinami czy też opalami może stać się niepowtarzalnym prezentem dla drugiej połówki podczas zbliżających się Walentynek.

Zobaczyć będzie można też minerały łączone z naturalnymi produktami typu muszla, drewno, konopie czy też len. Dodatkowo wyroby z kamienia jak np. jaja, świeczniki, wazony. Będzie okazja poznać również kamień przypisany do własnego znaku zodiaku i dowiedzieć się, który przynosi szczęście czy bogactwo. Dodatkowo wystawcy przybliżą wiedzę na temat leczniczej mocy kamieni, która znana jest od wieków.

/oprac.red./
/Materiały organizatora/

Poprzedni artykułZimowe ferie w gminie Żarów. Jakie zajęcia i atrakcje są szykowane?
Następny artykułApartamenty Świnoujście – gwarancja udanego wyjazdu