Strona główna Wydarzenia Strzegom Gmina Strzegom. Zapisy do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych

Gmina Strzegom. Zapisy do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych

0

1 marca rozpocznie się rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych w gminie Strzegom. Zapisy będą prowadzone do 15 marca.

Do przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych przyjmowane są dzieci od trzeciego roku życia zamieszkałe na terenie gminy Strzegom. Wniosek o przyjęcie będzie dostępny w sekretariacie placówek lub na ich stronie internetowej. Przy rekrutacji nie będzie brana pod uwagę kolejność zgłoszeń wniosków.

Strzegomscy urzędnicy zwracają uwagę rodziców na ofertę oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych. – Pobyt dziecka w oddziale przedszkolnym przy szkole podstawowej dostosowany jest do potrzeb i możliwości dziecka w wieku przedszkolnym. Dzieciom zapewnia się możliwość wspólnej zabawy i nauki. Sale są dobrze wyposażone w zabawki, sprzęt i pomoce dydaktyczne. Przedszkolaki korzystają z sali gimnastycznej oraz bezpiecznego placu zabaw. Wyżywienie składa się z trzech posiłków (śniadanie, obiad dwudaniowy, podwieczorek). Godziny pracy oddziału przedszkolnego dostosowane są do potrzeb rodziców (zazwyczaj czynne są w godzinach od 6.30 do 16.30.) Oddział przedszkolny pracuje w okresie ferii, wakacji oraz przerw świątecznych – informują przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Strzegomiu.

/UM Strzegom, opr. mn/

Poprzedni artykułMonitorowanie wizyjne – bezpieczeństwo na nowoczesnym poziomie
Następny artykułKolejny wygrany sparing biało-zielonych