Strona główna Sport Lekkoatletyka W niedzielę IV Noworoczny Maraton Żarowski

W niedzielę IV Noworoczny Maraton Żarowski

0

15 stycznia o godzinie 9:00 ruszamy! Na tym biegu każdy znajdzie coś dla siebie… 8, 16, 24 km a może maraton? No właśnie! Kto w tym roku ukończy maraton? Tutaj nie trzeba się zapisywać, to nie są zawody. Jest to totalnie luźny, amatorski bieg. Każdy przychodzi i biegnie ile uważa. To jest bieg właśnie dla Ciebie – zachęcają do udziału pomysłodawcy przedsięwzięcia.

Biegacze pokonywać będą trasę na specjalnie przygotowanej pętli. – Nie trzeba będzie zabierać ze sobą zatem dodatkowych kilogramów. Plan: 8:30 – herbatka, kawusia, 8:45 – rozgrzewka, 9:00 – start biegu. Na miejscu dostępne: parking, szatnia, prysznice, ciepłe i zimne napoje, grill, ciastka… a na mecie czekać będzie przepyszny tort. Jak co roku korzystamy z zaplecza KS Zjednoczeni Żarów dzięki Norbertowi Gałązce i Tomaszowi Rudnikowi, a także wsparcia Gminy Żarów! Swoją obecność potwierdził również burmistrz Leszek Michalak, który będzie nam wszystkim kibicował – dodają organizatorzy biegu.

Wydarzenie odbędzie się na Stadionie Miejskim w Żarowie.

/MDvR/

Poprzedni artykułOpony zostały, pieniądze zniknęły z konta
Następny artykułBez tej operacji choroba przykuje ją do łóżka. Edyta ze Strzegomia pilnie potrzebuje jeszcze 300 tysięcy złotych