Strona główna Wydarzenia Świdnica Szkoła Podstawowa nr 4 zaprasza na dzień otwarty

Szkoła Podstawowa nr 4 zaprasza na dzień otwarty

0

Moc atrakcji szykuje świdnicka „czwórka” dla dzieci, które w przyszłym roku szkolnym będą rozpoczynały naukę. Czy warto wybrać szkołę przy ul. Marcinkowskiego? Będzie do tego przekonywała społeczność podstawówki na Osiedlu Młodych już 8 lutego podczas dnia otwartego.

Fot. fb Szkoły Podstawowej nr 4 w Świdnicy

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Świdnicy serdecznie zapraszają dzieci wraz z rodzicami na Dzień Otwarty, który odbędzie się 8 lutego o godz. 16.30. Będzie to doskonała okazja do poznania szkoły, a na przybyłych będą czekać między innymi następujące atrakcje: kodowanie na dywanie, zabawy z długopisami 3D i pokaz robotów w Laboratorium Przyszłości, zabawy na podłodze interaktywnej, zajęcia z malowania odlewów, zabawy sportowe, zabawy przy muzyce, układanie kart-puzzli.

Szkoła zaprasza do zapoznania się z jej ofertą, która poza miłą atmosferą sprzyjającą nauce oferuje między innymi zajęcia na basenie, lekcje z programowania, zajęcia w nowo powstałym Laboratorium Przyszłości, bogato wyposażoną i aktywnie działającą bibliotekę szkolną, ciekawe wydarzenia organizowane przez Samorząd Uczniowski.

/opr. red./

Szkoły, które będą chciały zaprosić na swoje dni otwarte zapraszamy do przesyłania informacji i plakatów na adres [email protected].

Poprzedni artykułOd polityki księcia Bolka II Małego po życie religijne w Kościele Pokoju. Nowy Rocznik Świdnicki już dostępny
Następny artykułKompletnie pijany kierowca ciężarówki przyjechał po towar do świdnickiej fabryki