Strona główna 0_Slider Lot helikopterem, a może 10 kilogramów karpi? Co będzie można wylicytować podczas...

Lot helikopterem, a może 10 kilogramów karpi? Co będzie można wylicytować podczas 31. Finału WOŚP?

0

Lot balonem ze świdnickim pilotem, przeloty śmigłowcem, blisko 50-letni Opel Manta, słynne torty i szklane anioły, francuskie pianino, Jurek Owsiak wydziergany na szydełku, rejs po jeziorze Mietkowskim, czy nawet 10 kilogramów karpi – to tylko niektóre z fantów, jakie będzie można wylicytować podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Niektóre licytacje już teraz prowadzone są za pośrednictwem serwisu aukcyjnego. O sporą część przekazanych fantów będzie można powalczyć podczas licytacji, które prowadzone będą przez poszczególne sztaby w dniu finału.

Na internetowe aukcje wystawiono m.in. lot balonem z Krzysztofem Zapartem z załogi Team Poland One, założycielem Balloon Club Świdnica, rekordzistą Polski w locie balonem gazowym (obecnie lot licytowany jest za 3150 złotych), 30-minutowy lot helikopterem dla dwóch osób (wartość rynkowa lotu wyceniana na 2500 złotych, obecnie licytowany za 910 złotych), a także francuskie pianino Bord Paris o szacunkowej wartości 15 tys. złotych (obecnie licytowane za 5000 złotych). Mianem licytacyjnej perełki 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nazywany jest natomiast Opel Manta z 1975 roku, który został przekazany na licytację przez Centrum TMT Moto Group Świdnica. Częściowo odrestaurowane auto można obejrzeć w salonie przy ulicy Wrocławskiej w Świdnicy (obecnie licytowane za 56 600 złotych).

Ze wszystkimi fantami wystawionymi przez świdnicki sztab WOŚP można zapoznać się na stronie w serwisie Allegro. Licytować można również kilkadziesiąt fantów wystawionych na Allegro przez sztab WOŚP w Jaroszowie.

Stacjonarne licytacje prowadzone będą m.in. podczas świdnickiej Moto Orkiestry (wykaz fantów dostępny na stronie wydarzenia), jak również 31. Finału odbywającego się w Strzelcach (wykaz fantów), Żarowie (wykaz dotychczas przekazanych fantów), Strzegomiu, Świebodzicach (fanty prezentowane są na stronie sztab), Jaworzynie Śląskiej (wykaz fantów), gminie Świdnica (wykaz fantów dostępny na stronie sztabu), a także Świdnicy. Jak wyglądać będą licytacje prowadzone na scenie świdnickiego teatru podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? – Startujemy w niedzielę o godzinie 12.00. W każdej kolejnej godzinie odbędzie się kilkanaście aukcji przeplatanych występami. Telefon do studia: 748540000 – informują członkowie świdnickiego sztabu WOŚP. Licytować będą mogły również osoby obecne na sali Świdnickiego Ośrodka Kultury. Poniżej zamieszczamy orientacyjną rozpiskę godzinową licytacji.

Od 12.00 do 13.00 planowane są licytacje: dwa Torty od Kasi, zestaw gadżetów od MBP, jedwabną apaszkę i broszkę od prezydent Świdnicy, jabłka i sok – SAD Burkatów, voucher – Pierogi na skrzydłach, fanty WOŚP, voucher Ambasada San Eskobar, zestaw gadżetów Swidnica24.pl, voucher na lot helikopterem, kosmetyki Resibo, voucher od Active DOG, zestaw poduch od Dekoria.

Od 13.00 do 14.00: fotelik samochodowy od EndoMama, fanty 31. Finału WOŚP, voucher na zabieg higienizacji od Proxima, zestaw kosmetyków Resibo, szklany wisior – Galeria Moya, bon do solarium Capri, voucher do Barbershop w Rynku, voucher salon fryzjerski B.Dębska A. Sawa, voucher do salonu optycznego Glass, voucher do salonu Mroszczak, voucher + piwo + kufel od Browar Jedlinka.

Od 14.00 do 15.00: torebka od NuuBag, voucher do salonu optycznego Vision, gadżety 31. Finału WOŚP, voucher na stylizację paznokci, koszulka sportowa i spodenki Nike, voucher na lot helikopterem od Stanisław Dobrowolski, voucher do barbera „Chłopiec z brzytwą”, fotografia w ramie od Michał Zastawny, drabina od KRAUSE, voucher na trening Kids od Box74, voucher i rzeźba od klubu Łaźnia.

Od 15.00 do 16.00: fanty 31.Finału WOŚP, voucher do Art. Cafe Ważka, karnet na lodowisko od OSiR, vouchery na zabiegi antynikotynowe od Bicom Gabinety, voucher na basen od OSiR Świdnica, zestaw trzech nalewek od Violetta Wiercińska, poduchy od dekoria.pl, zestaw gadżetów od DombArt, voucher od Garaż whiskey&bar, figurka Jurka Owsiaka od Niepublicznego Przedszkola „Bajkowy domek”, kosz łakoci od Dorota Trajder, bon na dużą pizzę od Pizza Przesiadka, miód pszczeli naturalny od Ryszard Masłyk Lutomia Górna, łapacz snów od Bożeny Holband.

Od 16.00 do 17.00: kompozycja kwiatowa w szkle od Kwiaciarnia Natura Świdnica, fanty 31. Finału WOŚP, voucher na test biorezonans od Bicom Gabinety, anioł szklany od Galerii Moya, voucher do restauracji Baszta, zestaw Silesian – wino i kosmetyki od Winnica Silesian, wyroby z płatków róży (konfitury, nalewka, syrop), poduchy od dekoria.pl oraz kołderka handmade od Dorota Marczak-Tyrka, zestaw kosmetyków Resibo, obraz olejny od Lucyny Pająkowskiej, piernikowe serce ręcznie malowane + zdjęcie podziękowanie od poseł Izabeli Katarzyny Mrzygłockiej, dwie nalewki od Violetta Wiercińska, voucher na produkty aloesowe od Kamila Macinkiewicz.

Od 17.00 do 18.00: zestaw win z linii szato bagno + czapka od Winnica Silesian, fanty 31. Finału WOŚP, drabiny od KRAUSE, makrama zielona + voucher od Kwitnące Przedmieście, lekkie serum do twarzy od Resibo, voucher na meksykańską ucztę bez limitu od Guacamole, obraz z chrobotka od Bożena Szkuciak, makrama w musztardowym kolorze od Zuza Pacześniak, zestaw gadżetów od mojaswidnica.pl, voucher od Fado i Wino Restauracja & Wine Bar.

Od 18.00 do 19.00: kosa spalinowa od Leroy Merlin, voucher od Studio Makijażu Joanna Biniaś, kosmetyczka i kalendarz od Frou Frou, fotografia Dariusza Nowaczyńskiego oprawiona oraz zestaw gadżetów od Swidnica24.pl, anioł szklany od Galerii Moya, obraz z koralików od Klubu Seniora, zestaw 6. win od Winnica Silesian, fanty 31. Finału WOŚP, bon podarunkowe od Sielskiego Wzgórza Lutomia, voucher do Paśnik Family, dwie poduszki ręcznie szyte od Paulina Ślepokura, makrama od Dolnośląska Fundacja Onkologiczna.

Od 19.00 do 19.50: voucher do restauracji Fosa, zestaw gadżetów od ŚKPR Świdnica, patera gliniana od Klubu Seniora, voucher do Burger Stacja, obraz – drzewo z chrobotka od Bożena Szkuciak.

/opr. mn/

Poprzedni artykułGaleria Świdnicka znów gra z Orkiestrą! Będą słodkości i mnóstwo zabawy!
Następny artykułGwarancje ubezpieczeniowe, jako zabezpieczenie podejmowanych transakcji