Strona główna Sport Inne Notują coraz to lepsze rezultaty

Notują coraz to lepsze rezultaty

0

74 uczestników wzięło udział w III Dolnośląskim Grand Prix w tenisie stołowym w kategorii młodzików (rocznik 2010 i młodsi), który odbył się w Brzegu Dolnym. Na starcie nie zabrakło czteroosobowej grupy UKS-u Radunia Tąpadła.

Turniej był bardzo wyczerpujący o czym świadczy fakt, że trwał aż 6 godzin. Nasi sportowcy byli dobrze przygotowani do tych zawodów, gdyż w ostatnim czasie trenowali niemal codziennie, na co składały się treningi w klubie, jak również indywidualne zajęcia z trenerami we Wrocławiu, pod okiem czołowych krajowych specjalistów. Najlepiej z Radunii zaprezentowali się Wojciech Szustka oraz Teodor Lisiewicz, którzy ograli wyżej notowanych zawodników z Wołowa i Kątów Wrocławskich. Nie można też zapomnieć o występie naszych młodziutkich wychowanków – grającego bardzo techniczny tenis Dawida Drozda i nieustępliwego Stanisława Ludkowskiego, którzy rywalizowali ze starszymi o 3 lata chłopcami, jednocześnie pokonując rywali, z którymi kilka miesięcy temu przegrywali – ocenia zadowolony Michał Drozd, trener UKS-u Radunia Tąpadła.

Wyniki zawodników Radunii:
12. Wojciech Szustka
17. Teodor Lisiewicz
25. Stanisław Ludkowski
41. Dawid Drozd

Dzięki tym rezultatom nasz klub utrzymał 5. miejsce w województwie za rozgrywki indywidualne w przedziale wiekowym 6-14 lat. Cieszymy się, że takimi wynikami możemy godnie reprezentować Gminę Marcinowice oraz Powiat Świdnicki. Na koniec chciałbym dodać, że nasz klub prowadzi testy naborowe dla dzieci z roczników 2014-2016, chętne osoby zapraszam do kontaktu 665 121 538 – dodaje Michał Drozd.

/MDvR/

Poprzedni artykułChcą zrekonstruować średniowieczny gród i przyciągnąć turystów. Oto jak miałby wyglądać
Następny artykułPrzebudowują podwórko w centrum Świdnicy. Będą utrudnienia dla zmotoryzowanych