Świdniccy rajdowcy i fani sportów motorowych po raz ósmy pokazali wielkie serce i włączyli się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczna Moto Orkiestra ponownie odbyła się u zbiegu ulic Pileckiego i Kosynierów – obok Zespołu Szkół Specjalnych.

Moto Orkiestra to przede wszystkim samochody rajdowe, zapach palonej gumy i charytatywne licytacje w rytm dobrze znanego hymnu Fundacji Jurka Owsiaka. W tym roku ponownie na zgromadzonych czekały przejażdżki sportowymi samochodami, liczne gadżety związane ze sportem motorowym, vouchery na kolacje w restauracjach, zwiedzanie fabryki czekolady w Świebodzicach lub Zamku Książ, kosze pełne przetworów, a także fanty Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z autografami Jurka Owsiaka.
/mn/


![Poszukiwania skarbów na czerwcowej Giełdzie Staroci, Numizmatów i Osobliwości w Świdnicy [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/page-4-238x178.jpg)

![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/ul.-Dluga-1-100x75.jpg)

![Kierowca zasłabł, doszło do zderzenia [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/zderzenie-dw-382-1-100x75.jpg)


