Strona główna Wydarzenia Świdnica Kasprowiczanie zagrają, zatańczą i zaśpiewają z WOŚP

Kasprowiczanie zagrają, zatańczą i zaśpiewają z WOŚP

0

Po raz kolejny I LO im. Jana Kasprowicza w Świdnicy włącza się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W dniu 31. Finału będą grać, śpiewać i tańczyć uczniowie Kasprowicza oraz zaproszeni goście.

– To będzie główny akcent całego wydarzenia, ale oprócz tego szykowane są popisowe wypieki naszych przyjaciół. Słodkościom towarzyszyć będzie kawa parzona przez najlepszych szkolnych baristów! Będzie loteria fantowa, gdzie każdy los wygrywa! Będzie też licytacja, którą poprowadzi osobiście dyrektor liceum. I niezależnie od styczniowej aury jesteśmy pewni, że tu na auli widowiskowej I LO, będzie bardzo gorąco – zapewniają młodzież i nauczyciele.

– Dlatego przybywajcie, zabierajcie ze sobą bliskich, znajomych. My gwarantujemy fajną zabawę, ale do tego też potrzebni jesteście Wy! Zbierajcie też już drobne, dużo drobnych, bo na stanowiskach z kaloriami i loterią, zamiast kas fiskalnych, będą puszki naszych dzielnych wolontariuszy WOŚP!– zapraszają organizatorzy zabawy.

Początek koncertu- godz. 11.00 w auli I LO przy ul. Pionierów Ziemi Świdnickiej 30.

Kawiarenka i loteria czynne już od 10.00 – wszystko od 5 zł wrzucane do certyfikowanej puszki WOŚP.

/inf. I LO, opr. red./

Poprzedni artykułJaworzyna Śląska zostanie przecięta na pół. Drogowcy informują o najwcześniejszym możliwym terminie robót
Następny artykułDwa plany zdjęciowe w Świdnicy. Kręci się trzeci sezon serialu „Rojst”