Strona główna Artykuł sponsorowany Już jest! Relacja podsumowująca XII edycję Orszaku Trzech Króli w Świdnicy

Już jest! Relacja podsumowująca XII edycję Orszaku Trzech Króli w Świdnicy [VIDEO I KONKURS]

0

Kończymy okres świąt Bożego Narodzenia w piękny sposób: ciesząc się, kolędując, wspólnie idąc z nadzieją i pamiętając o wszystkich, którzy tej nadziei potrzebują – mówi Jan Jaśkowiak, koordynator świdnickich jasełek. Zaprasza także do obejrzenia relacji z tegorocznego Orszaku Trzech Króli w Świdnicy oraz do udziału w konkursie.

Organizatorzy Orszaku serdecznie dziękują za udział i pomoc w organizacji XII Orszaku Trzech Króli Ziemi Świdnickiej. – Pozostając w świątecznej atmosferze i wspomnieniach z wydarzenia zachęcamy też do obejrzenia krótkiej relacji z Orszaku. To nasze wspólne dzieło! – stwierdzają.


Film dostępny jest na fanpage organizatora: www.facebook.com/jaskowiakjan

Dziękujemy za pomoc strażakom OSP z Tworzyjanowa i Śmiałowic oraz Policji i Straży Miejskiej za zapewnienie bezpieczeństwa w trakcie Orszaku! Dziękujemy Caritas Diecezji Świdnickiej za ciepły poczęstunek przygotowany dla uczestników Orszaku! Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli organizację XII Orszaku Trzech Króli Ziemi Świdnickiej! wyrażają wdzięczność.

Organizatorzy zapraszają też do konkursu dotyczącego tegorocznego Orszaku Trzech Króli w Świdnicy. Najliczniej reprezentowana rodzina, która w nim uczestniczyła otrzyma nagrodę. By wziąć udział w zabawie należy przesłać zdjęcie potwierdzające uczestnictwo w Orszaku wraz z informacją o ilości członków rodziny – na adres mailowy: [email protected]. Konkurs trwa do 20.01.2023 r.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułSiatkarki wracają do gry o punkty
Następny artykułZa nami ostatnie świąteczne występy kolędników [DUŻO ZDJĘĆ]