Strona główna Kultura Będą tworzyć witraże. Warsztaty rękodzielnicze wkrótce w Klubie Bolko

Będą tworzyć witraże. Warsztaty rękodzielnicze wkrótce w Klubie Bolko

0

Dzieci, młodzież i dorośli tym razem zagłębią się w wyjątkową sztukę tworzenia witraży. Warsztaty rękodzielniczy zaplanowano w poniedziałek, 30 stycznia w Klubie Bolko w Świdnicy. Poprowadzą je uczestnicy warsztatu Terapii Zajęciowej w Mokrzeszowie — PSONI Koło w Świdnicy.

Warsztat Terapii Zajęciowej z Mokrzeszowa i jego wyjątkowe dzieła rękodzielnicze

Witraż jest sztuką intrygującą i szlachetną, sztuką barwy i światła. To rzemiosło piękne i tajemnicze, ale każdy może się w nie zagłębić i poznać jego sekrety. Zapraszamy więc dzieci, młodzież i dorosłych ciekawych nowych, artystycznych wyzwań na nasze warsztaty. Są one adresowane do wszystkich, którzy chcą w twórczy sposób spędzić swój czas – zachęca Świdnicki Ośrodek Kultury.

Warsztaty odbędą się w poniedziałek 30 stycznia o godz. 17.00 w Klubie Bolko. Zajęcia poprowadzą uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Mokrzeszowie — PSONI Koło w Świdnicy.

wpisowe: 40 zł — pojedyncze zajęcia / wpłaty podczas zajęć

Zajęcia organizowane są przez Świdnicki Ośrodek Kultury w ramach cyklu „Strefa relaksu”. Skier Warsztaty rękodzieła skierowane do tych wszystkich, którzy szukają chwili wytchnienia, odpoczynku i skupienia w spokojnej, życzliwej atmosferze grupy osób połączonych wspólną pasją do robótek ręcznych. Są one też świetną okazja do zdobycia nowych — lub odświeżenia starych i nieco zapomnianych — umiejętności.

/informacje – organizatora/

Poprzedni artykułKradzież na placu budowy. Zatrzymano dwie osoby
Następny artykuł„IO” Jerzego Skolimowskiego powalczy o Oscara. Zdjęcia kręcono przy zaporze Jeziora Bystrzyckiego, w filmie wystąpił osiołek z Lubachowa