Cztery zastępy straży pożarnej zostały zadysponowane po zgłoszeniu o pożarze na klatce schodowej jednego z wieżowców przy ul. Riedla w Świdnicy. Do zdarzenia doszło dzisiaj ok. 15.00.

– Na miejscu okazało się, że zgłaszający sam zdołał ugasić rzeczy, które paliły się na klatce schodowej. Miejsce zostało sprawdzone przez strażaków – mówi mł. bryg. Łukasz Grzelak z PSP w Świdnicy. W działaniach uczestniczyły dwa zastępy JRG i dwa OSP.
Jak informuje rzecznik straży pożarnej, zapaliły się śmieci przy szafce z butami, a powodem pojawienia się ognia najprawdopodobniej było zaprószenie.
fot. nadesłane przez czytelnika
![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/ul.-Stefana-Wyszynskiego-1-238x178.jpg)


![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/ul.-Stefana-Wyszynskiego-1-100x75.jpg)





![DRUMMERS FROM HELL Festival 2025. Kto wygrał zaproszenia? [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/Drummers-From-Hell-Fest-2024-@-Swidnicki-Osrodek-Kultury-foto-Rafal-Kotylak-14_small-100x75.jpg)
