Strona główna Sport Piłka ręczna Wciąż nie schodzą ze zwycięskiej ścieżki

Wciąż nie schodzą ze zwycięskiej ścieżki

0

Dwunaste spotkanie i dwunaste zwycięstwo. Młodzicy z ekipy ŚKPR I Świdnica trenera Krzysztofa Terebuna kontynuują kapitalną passę i w czwartkowy wieczór zgarnęli kolejny komplet punktów. Tym razem w Głogowie, gdzie pokonali drugi zespół Chrobrego 35:16 (19:12).

Pierwsza połowa nie przypadła do gustu szkoleniowcowi Szarych Wilczków, toteż w przerwie musiał przeprowadzić z zespołem rozmowę motywacyjną. Ta zdecydowanie przyniosła efekt, bo w drugiej części świdniczanie pozwolili przeciwnikom na zdobycie tylko czterech bramek (dwóch z akcji i dwóch z rzutów karnych). Sami rzucili szesnaście i ostatecznie bezapelacyjnie zwyciężyli w kolejnym spotkaniu w ramach Dolnośląskiej Ligi Młodzików.

Chrobry II Głogów – ŚKPR I Świdnica 16:35 (12:19)

ŚKPR: Anioł – Mitek 10, Maksymowicz 7, Szczygieł 4, D. Błaszczyk 4, Marek 4, Czapla 3, Choiński 2, Bagiński 1, Zisiadis

Poprzedni artykułNowi żołnierze WOT złożyli przysięgę na świdnickim Rynku [FOTO/VIDEO]
Następny artykułPoszukiwany za alimenty ukrywa się w Świdnicy?