Strona główna Kultura WaluśKraksaKryzys zagrał w Świdnicy. Na koncert przybyli fani z całej Polski

WaluśKraksaKryzys zagrał w Świdnicy. Na koncert przybyli fani z całej Polski [FOTO]

0

WaluśKraksaKryzys wystąpił w Klubie Bolko w ramach 23. Świdnickich Recenzji Muzycznych. Koncert kończył “Trasę promującą romantyczny styl życia”. Wśród gości, oprócz mieszkańców Świdnicy, pojawili się również fani m.in. z Torunia, Szczecina, Gliwic, Głogowa czy Wrocławia.

Po oficjalnym debiucie – płycie „Atak” z 2021 roku – WaluśKraksaKryzys został okrzyknięty zbawcą polskiego rocka, ale ta historia zaczęła się wcześniej. W 2019 r. netlabel Trzy Szóstki wydał w formie albumu nagrania demo muzyka – piwniczne, niedoskonałe, szczere aż do bólu. Od depresji do euforii, od cierpienia do miłości i z powrotem. Te piosenki to samo życie. Po gorącym okresie festiwalowym między innymi Męskim Graniu, OFF Festiwalu czy Stay Wild WaluśKraksaKryzys zawitał także do Świdnicy. To był ostatni jego występ w ramach “Trasy promującej romantyczny styl życia”. Koncert odbył się 10 grudnia w świdnickim Klubie Bolko.

Trwa nabór do kolejnej edycji Świdnickich Recenzji Muzycznych. W ramach tego działania można wygrać nagrody finansowe oraz wskazać artystów, których Świdnicki Ośrodek Kultury powinien w następnej kolejności zaprosić do naszego miasta. Szczegóły na stronie: https://sok.com.pl/recenzje/

/oprac. AN/
/Komunikat – Bartosz Łabuda, Świdnicki Ośrodek Kultury/

Poprzedni artykułNowa firma zajmie się przebudową al. Niepodległości. Znany jest termin zakończenia prac
Następny artykułNajnowsze dane ministerstwa zdrowia o COVID-19