Strona główna 0_Slider Świąteczny kiermasz dla zwierzaków. Każdy może dołożyć swoją cegiełkę!

Świąteczny kiermasz dla zwierzaków. Każdy może dołożyć swoją cegiełkę! [FOTO]

0

Świąteczne fanty, pyszności i rękodzieło, dekorowanie pierników, a także rozmowy z osobami, którym na sercu leży dobro zwierzaków. W niedzielę w świdnickim schronisku dla bezdomnych zwierząt odbył się świąteczny kiermasz, którego celem było wsparcie podopiecznych placówki przy ulicy Pogodnej.

Staramy się co roku organizować świąteczny kiermasz na zakończenie roku. Jest to okazja dla nas, aby zdobyć wsparcie dla zwierząt i zebrać środki na pomaganie im. Okres zimowy zawsze wymaga od nas więcej pracy. Musimy wszystko ogrzać, przygotować schronisko przed zimą, więcej starszych psów choruje, a przy tym koszty leczenia i profilaktyki zwierząt-seniorów są dużo wyższe – mówi Adrianna Kaszuba, prezes Fundacji Mam Pomysł i kierownik świdnickiego schroniska dla zwierząt.

Zawsze jest nam też miło spotkać się, wykorzystać każdą okoliczność i możliwość, aby spotkać się z ludźmi, którzy nam pomagają. Nie tylko z wolontariuszami, ale również z darczyńcami, adoptującymi, partnerami i wszystkimi wspierającymi schronisko i fundację na co dzień – dodaje.

/mn/

Poprzedni artykułNajnowsze dane resortu zdrowia o zakażeniach
Następny artykułMikołajkowe spotkanie z Kotem w butach w Galerii Świdnickiej [FOTO]