Strona główna Kultura Spektakl „Moja Wielka Podróż” w Świdnicy. Zagrają seniorki ze „Srebrnego Teatru”

Spektakl „Moja Wielka Podróż” w Świdnicy. Zagrają seniorki ze „Srebrnego Teatru”

0

Podróż stanie się motywem kolejnego spektaklu w Świdnicy i to rozumiana na wiele sposobów – od duchowej po turystyczną. Nie zabraknie w nim także mody, kuchni i przede wszystkim dobrej zabawy. Przedstawienie „Moja Wielka Podróż”  odbędzie się już 7 grudnia o godz. 11.00 w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury. Wstęp wolny.

W imieniu Fundacji „Merkury” z Wałbrzycha, Burmistrza Miasta Jedlina-Zdrój oraz Klubów Seniora „Arnika” i „Nadal Młodzi” z Jedliny-Zdroju serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie. Spektakl „Moja Wielka Podróż” tworzony jest przez seniorki będące uczestniczkami projektu „Srebrny Teatr”. Tematem spektaklu jest podróż…podróż w głąb siebie, podróż po różnych miejscach w Europie. Spektakl to również spotkania ze wspaniałymi ludźmi, ważne rozmowy i przemyślenia. Spektakl to sztuka, moda, kuchnia i dobra zabawa, a przede wszystkim zaangażowanie i wytrwałość aktorek – zapowiada Świdnicki Ośrodek Kultury.

Spektakl „Moja Wielka Podróż”  odbędzie się w środę, 7 grudnia o godz. 11.00 w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury. Wstęp wolny.

/oprac. AN/
/Materiały – ŚOK/

Poprzedni artykułOszuści podszywają się pod pracowników ZUS
Następny artykułNielegalna toaleta w centrum, nietrzeźwy na klatce, krwawiący mężczyzna. Interwencje straży miejskiej