Strona główna 0_Slider Pływacy w Żarowie dali z siebie wszystko

Pływacy w Żarowie dali z siebie wszystko [FOTO]

0

Mimo, że nie udało się pobić rekordu imprezy, to naprawdę w piątek, 2 grudnia zawodniczki i zawodnicy startujący w Nocnym Pływaniu w Żarowie walczyli na całego, wykręcając solidny rezultat. Impreza organizowana przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Żarowie odbyła się już po raz szósty.

Wydarzenie trwało od 19.00 do 22.00, a każdy uczestnik w trakcie 30 minut swojej próby musiał przepłynąć jak najdłuższy dystans i ilość basenów. Wyniki wszystkich śmiałków były dodawane i dały rezultat końcowy. W tym roku licznik zatrzymał się na 55 kilometrach i 200 metrach. Najlepszą zawodniczką była Dominika Sasin (2100 metrów), a najlepszymi zawodnikami młodzi reprezentanci Klubu Sportowego Rekin Świebodzice: Mikołaj Kirklo, Sebastian Kułak, Michał Stawicki i Kacper Dzień vel Rakoczy (wszyscy 1675 metrów). Wyróżnieni zostaną też najstarszy i najmłodszy uczestnik bicia rekordu. Są to 70-letni Andrzej Jóźwiak i 6-letni Mikołaj Kułakowski. Po zakończeniu walki na wszystkich śmiałków czekały pamiątkowe medale i okolicznościowe dyplomy za udział w zawodach.

Zmagania odbyły się na krytej pływalni w Żarowie i zorganizowane zostały przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

/MDvR, FOTO: GCKiS, KS Rekin/

Poprzedni artykułPrzyszłość polskiej inżynierii? Przedszkolaki ze Świebodzic na budowie trasy S3 [FOTO]
Następny artykułCOVID-19. Najnowsze dane o zakażeniach