We wtorek, 8 listopada Marcinowice po raz kolejny odwiedzi krwiobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu.

Zdjęcie archiwalne
Mobilny punkt zlokalizowany będzie na parkingu przy Urzędzie Gminy w Marcinowicach, a krew będzie można oddać w godzinach 9.00 – 13.00. Na miejscu zostaniemy przebadani, nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja. Po oddaniu krwi każdy otrzyma słodki upominek oraz zaświadczenie o dwóch dniach wolnych od pracy.

![Szlakiem „Pani w Słońcu”. Wyjątkowa pielgrzymka z udziałem osiołków [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/III-Pielgrzymka-z-osiolkami-Swidnica-Smialowice-20-06-2026-12-238x178.jpg)

![80 lat służby i nowa remiza. Strażacy z Zebrzydowa świętowali jubileusz [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/20260516_otwarcie_remizy_OSP_Zebrzydow-2-238x178.jpg)






