Strona główna Sport Inne Świdniczanie zostali medalistami Pucharu Polski!

Świdniczanie zostali medalistami Pucharu Polski! [FOTO]

0

Hubert Jasinowski i Maciej Dobrowolski z UKS-u Taekwon-do Gryf Świdnica sięgnęli po medale podczas Pucharu Polski Point Fighting Grand Prix 2022 Polskiego Związku Kickboxingu.

Imprezę rozegrano w dniach 12-13 listopada w Świdniku, a na starcie stanęli najlepsi krajowi zawodnicy formuły Point Fighting, przez co impreza stała na wysokim poziomie technicznym, a same walki były bardzo widowiskowe. Pomimo, że poprzeczka sportowa była ustawiona bardzo wysoko, w kategorii +69 kg kadetów starszych, złoto po trzech wygranych walkach wywalczył Hubert Jasinowski. Maciej Dobrowolski startujący w kategorii -69 kg kadetów starszych po jednej wygranej zdobył finalnie brąz. Mały niedosyt został po przegranej Maćka w starciu o wejście do finału. O porażce zadecydował zaledwie jeden punkt, a emocji nie brakowało do ostatnich sekund pojedynku.