Hubert Jasinowski i Maciej Dobrowolski z UKS-u Taekwon-do Gryf Świdnica sięgnęli po medale podczas Pucharu Polski Point Fighting Grand Prix 2022 Polskiego Związku Kickboxingu.

Imprezę rozegrano w dniach 12-13 listopada w Świdniku, a na starcie stanęli najlepsi krajowi zawodnicy formuły Point Fighting, przez co impreza stała na wysokim poziomie technicznym, a same walki były bardzo widowiskowe. Pomimo, że poprzeczka sportowa była ustawiona bardzo wysoko, w kategorii +69 kg kadetów starszych, złoto po trzech wygranych walkach wywalczył Hubert Jasinowski. Maciej Dobrowolski startujący w kategorii -69 kg kadetów starszych po jednej wygranej zdobył finalnie brąz. Mały niedosyt został po przegranej Maćka w starciu o wejście do finału. O porażce zadecydował zaledwie jeden punkt, a emocji nie brakowało do ostatnich sekund pojedynku.
/MDvR/


![Medalowy weekend UKS Judo Świdnica. Podium w Super Lidze Judo i Pucharze Polski w Sumo [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/UKS-Judo-Swidnica-w-Super-Lidze-Judo-i-Pucharze-Polski-2026.02-mix-238x178.jpg)
![Kolizja na skrzyżowaniu przy Galerii Świdnickiej [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/Rowna-kolizja-2026.02.23-3-100x75.jpg)

![Zderzenie dostawczaka z osobówką na skrzyżowaniu Parkowej i Hetmańskiej [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/Hetmanska-kolizja-2026.02.23-6-100x75.jpg)


![European Jazz Collective już za tydzień zagra na Świdnickich Nocach Jazzowych [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/European-Jazz-100x75.jpg)
