Strona główna 112 Rowerzysta z narkotykami

Rowerzysta z narkotykami

0

Nerwowe zachowanie zdradziło 35-latka, który jechał na rowerze przez Żarów. Policyjne podejrzenie, że coś jest nie tak, znalazło szybkie potwierdzenie.

Zdjęcie ilustracyjne

Do zatrzymania 35 -latka doszło 15 listopada w godzinach wieczornych na terenie Żarowa. Policjanci z Zespołu Prewencji Komisariatu Policji w Żarowie, pełniąc patrol na terenie miasta zwrócili uwagę na nerwowe zachowanie przejeżdżającego rowerzysty.

– Mężczyzna widząc radiowóz wyraźnie przyśpieszył. Nerwowe zachowanie nie uszło uwadze policjantów. Szybko też poznali powód. Podczas kontroli osobistej mundurowi ujawnili przy 35-latku foliowe zawiniątko z zawartością białego proszku. Badanie narkotesterem wykazało, że był to amfetamina, którego policjanci zabezpieczyli kilkadziesiąt porcji. O dalszym losie 35-letniego mieszkańca powiatu świdnickiego zadecyduje sąd – informuje Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji.

W świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomani, za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

/opr. red./

Poprzedni artykułSpektakl „Trzej Muszkieterowie” w strzegomskim liceum. Uczniowie, nauczyciele i goście znów zagrają w szlachetnym celu
Następny artykułGmina Świdnica. Duże zainteresowanie zakupem węgla, można już składać wnioski