Strona główna Artykuł sponsorowany Regeneracja turbosprężarek

Regeneracja turbosprężarek

0

Każda zregenerowana turbina samochodowa to dokładnie zdiagnozowany problem, który naprawiamy w 100%, a do tego testujemy wyniki naszej naprawy na wyjątkowo precyzyjnych maszynach i urządzeniach – zapewnia Bosch Service Pawlik. Jak wygląda serwis i regeneracja turbospreżarek? W tym artykule firma przedstawia szczegóły.

Nasza firma gwarantuje najwyższą jakość wykonania usługi, jaką jest regeneracja turbosprężarek, a co więcej pracujemy na najnowszych maszynach oraz nie używamy chińskich części. Dla potwierdzenia do każdej zregenerowanej turbiny dodajemy wyniki z osiąganych testów, które są podstawą do realizacji udzielanej przez nasz serwis 24-miesięcznej gwarancji.

Najczęstszymi wybieranymi usługami wśród naszych klientów wyróżnimy: regenerację turbiny, wyważanie turbosprężarki, czyszczenie turbo, a także naprawę zmiennej geometrii. Regeneracja turbosprężarki jest to rozsądna alternatywa dla zakupu zupełnie nowego podzespołu. W trakcie wykonywania tej usługi zużyte elementy turbiny wymieniane są na nowe, dzięki czemu podzespół zostaje przywrócony do fabrycznej jakości.

Regeneracja turbo przynosi same korzyści – jest ona mniej kosztowna niż zakup nowego podzespołu, a przy tym przyjazna dla środowiska, ponieważ zmniejsza ilość generowanych odpadów. Usługa ta znacznie wydłuża żywotność turbosprężarki i daje pewność, że w najbliższym czasie nie ulegnie ona ponownym usterkom.

Warto wiedzieć, że głównym kluczem do sukcesu w przypadku regeneracji turbiny jest nie tylko właściwie przeprowadzona usługa, ale także zadbanie o szereg czynności eksploatacyjnych, które wykonać trzeba podczas naprawy, a te często ze względu na dodatkowy koszt są pomijane. Brak wymiany oleju silnikowego na nowy diametralnie wpływa na żywotność układu turbodoładowania, podobnie jak nieprawidłowo oczyszczone przewody zasilane olejem.

Co więcej, nasza firma w Stalowej Woli prowadzi także sprzedaż turbosprężarek, które są w dobrej cenie. Na nieprawidłową pracę turbiny w samochodzie wskazuje kilka objawów, a najbardziej charakterystycznym z nich jest wyciek oleju silnikowego do układu dolotowego lub wydechowego.

/Autor tekstu – Bosch Service Pawlik/
/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułKierował pod wpływem narkotyków. Odpowie też za posiadaną marihuanę
Następny artykułTrzecie „30 minut na maksa”. Weź udział w biciu rekordu!