Strona główna 0_Slider O trzy punkty z Piastem

O trzy punkty z Piastem [RELACJA LIVE]

0

Po dwóch ostatnich remisach z rzędu, piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica zagrają o kolejne punkty na boiskach grupy wschodniej Koleje Dolnośląskie IV ligi. Rywalem biało-zielonych jest Piast Nowa Ruda. Początek spotkania rozgrywanego na stadionie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji o godz. 13.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład świdniczan: Kot, Paszkowski, Salamon, Sowa, Moskwa, Filipczak, Traczyk, Migas, Wojciechowski, Karbowiak, Trzepacz.

1′ – rozpoczynamy spotkanie.

1′ – uderzamy z dystansu – niedokładnie.

5′ – wrzutka rywali w nasze pole karne – piłka przekracza linię końcową.

6′ – uderzenie na nasza bramkę – pewnie interweniuje Kot.

8′ – na bramkę przeciwników próbuje strzelać Moskwa – celnie, ale piłkę łapie Jaroszewski.

9′ – Karbowiak wrzuca piłkę z rzutu wolnego – niestety nikt nie sięga jej głową i od bramki rozpocznie golkiper Piasta.

11′ – Traczyk dogrywa na prawe skrzydło do Migasa, ten decyduje się na dośrodkowanie do Trzepacza, lecz nasz napastnik kończy niecelnym uderzeniem. Było bardzo groźnie.

14′ – fatalna strata Karbowiaka w środku polu – Italo Rocha wychodzi sam na sam z Kotem, lecz nasz golkiper wyciąga futbolówkę spod nóg zawodnika Piasta.

15′ – wrzucamy piłkę w pole karne, minimalnie niecelnie głową strzela Wojciechowski. To była świetna okazja na otwarcie wyniku, chwilę po stuprocentowej sytuacji dla noworudzian!

18′ – świetna okazja dla świdniczan. Poi wrzutce z rzutu wolnego i małym zamieszaniu, Salamon uderza minimalnie niedokładnie.

22′ – z rzutu wolnego uderzają rywale – piłka mija światło bramki.

24′ – daleki wrzut z autu Salamona – piłka trafia pod nogi Moskwy, który uderza niestety dla nas niecelnie.

26′ – kolejny daleki wrzut z autu kapitana świdnickiej drużyny – z woleja akcję kończy Wojciechowski – niedokładnie.

29′ – zespołowa akcja gospodarzy – dogranie na prawą flankę do Migasa zbyt mocne.

33′ – Traczyk szuka Trzepacza w polu karnym, nasz napastnik próbuje lobować bramkarza, ale piłka zatrzymuje się jedynie na górnej siatce bramki!

35′ – kolejna świetna okazja biało-zielonych – Wojciechowski przenosi piłkę nad poprzeczką.

37′ – dośrodkowujemy w pole karne – piłka po uderzeniu Trzepacza trafia w słupek, ale jeszcze wcześniej sygnalizacja spalonego!

38′ – Filipczak – żółta kartka.

42′ – rzut wolny z odległości 20 metrów – Sowa strzela nad poprzeczką.

43′ – w odpowiedzi wrzutka w nasze pole karne – dobrze piąstkuje Kot.

45′ – Migas – żółta kartka.

45′ – rzut rożny dla Piasta – bez zagrożenia.

koniec pierwszej połowy – 0:0.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – bez zmian w składzie.

49′ – dośrodkowanie przeciwników z rzutu rożnego – bez większego zagrożenia dla bramki Kota.

50′ – strzał gości z dystansu – pewnie interweniuje świdnicki golkiper.

53′- rzut wolny dla Piasta – dośrodkowanie w nasze pole karne i na szczęście uderzenie obok świdnickiej bramki.

56′ – indywidualna akcja w polu karnym Traczyka – będzie rzut rożny.

57′ – Moskwa – żółta kartka.

57′ – Filipczak zastąpiony przez Ilskiego.

63′ – rzut rożny dla naszej drużyny – dochodzimy do piłki, lecz ta próba bardzo niedokładna.

66′ – przejmujemy piłkę na wysokości środka boiska – Karbowiak decyduje się na uderzenie widząc wysuniętego bramkarza rywali – niestety minimalnie niedokładne.

69′ – kolejny rzut rożny dla naszej ekipy – główkuje Ilski, lecz nie w światło bramki.

70′ – następny „korner” dla biało-zielonych i tym razem mamy efekt! Traczyk z lewej strony pola karnego podaje do wprowadzonego chwilę wcześniej na boisko Miłosza Ilskiego i mamy 1:0!!!

75′- cały czas staramy się grać z dala od własnej bramki. Piast nie jest w stanie nam na poważnie zagrozić i aby tak do końca pojedynku.

77′ – w polu karnym do piłki dopada Wojciechowski i pewnym uderzeniem trafia na 2:0!!!

80′ – fantastyczna okazja na podwyższenie rezultatu – Trzepacz z bliskiej odległości strzela głową niedokładnie.

81′ – Michta zmienia Karbowiaka.

83′ – Ratajczak wchodzi na boisko za Traczyka.

86′ – Czochara zastępuje Trzepacza.

90′ – sędzia dolicza 3 minuty.