Strona główna Sport Piłka ręczna Nie chcą się zatrzymywać, wygrali po raz ósmy!

Nie chcą się zatrzymywać, wygrali po raz ósmy!

0

Seria trwa w najlepsze. Tym razem drużyna Śląska Wrocław musiała uznać wyższość zespołu ŚKPR-u I Świdnica w kolejnym meczu Dolnośląskiej Ligi Młodzików. Nasz lider tabeli pokonał piąty zespół w stawce 34:18 (22:10)!

Do szóstej minuty wynik oscylował wokół remisu. Od tego momentu zaczęła zarysowywać się przewaga świdniczan. Po 16 minutach było już 15:8, a do przerwy Szare Wilki zbudowały dwunastobramkową przewagę (22:10). Po zmianie stron tempo gry nieco siadło, a ŚKPR spokojnie dowiózł wysokie zwycięstwo do końcowej syreny. Ciekawostką jest fakt, iż wynik ustalił bramkarz Konrad Anioł, skutecznie wykonując rzut karny.

ŚKPR Świdnica – Śląsk Wrocław 34:18 (22:10)

ŚKPR: Anioł 1 – Mitek 7, Maksymowicz 7, Ruszaj 6, Marek 5, D Błaszczyk 3, Czapla 3, Choiński 1, Szczygieł, Pamuła, Zisiadis

Poprzedni artykułZabytkowa willa odzyskuje dawny blask. Jaka będzie nowa funkcja 130-letniego budynku? [FOTO]
Następny artykułNarodowe Święto Niepodległości. Jakie wydarzenia odbędą się w regionie?