Strona główna Wydarzenia Świdnica Można się już zgłaszać po skarbony Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Można się już zgłaszać po skarbony Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

0
Wielki Finał WOŚP zaplanowano na 29 stycznia 2023, ale już od 10 grudnia 2022 wystartują skarbony stacjonarne, dzięki którym będzie można zbierać datki w swoich firmach. Świdnicki Sztab WOŚP działający przy Świdnickim Ośrodku Kultury zachęca do wystawienia Sztabowych Puszek Stacjonarnych w firmach, sklepach, punktach usługowych, przychodniach znajdujących się na terenie Świdnicy. Puszkę umieszczamy w miejscu, w którym pracownicy mają największy kontakt z klientem, np. przy kasie, w recepcji.
Są dwie możliwości rejestracji skarbony. Można to zrobić poprzez stronę www.iwolontariusz.wosp.org.pl / zakładka zgłoś firmę lub wydarzenia.  Opiekunowie Sztabowych Puszek Stacjonarnych (np. właściciele małych przedsiębiorstw, organizatorzy wydarzeń) mogą samodzielnie założyć konto na stronie www.iwolontariusz.wosp.org.pl, wypełniając prosty formularz zgłoszeniowy Sztabowej Puszki Stacjonarnej, w formularzu wybierają Sztab, z którego pobrana zostanie puszka kwestarska przed kwestą, a po jej zakończeniu zostanie rozliczona.
Szefowie Sztabów będą posiadać możliwość akceptacji lub odrzucenia zgłoszenia Sztabowej Puszki Stacjonarnej. Zainteresowanych do kontaktu zachęca sztab w Świdnickim Ośrodku Kultury: [email protected], 74 851 56 54, 605 821 750. – Pomożemy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Po uzyskaniu pisemnej zgody Fundacji WOŚP, dostajecie zaproszenie telefoniczne lub mailowe do naszego sztabu po puszkę, którą również u nas rozliczacie 29 stycznia 2023 r. – zachęcają członkowie świdnickiego sztabu WOŚP.
Zbiórka publiczna do Skarbon Stacjonarnych w placówkach Organizatora może odbywać się w dniach 10.12.2022 r. – 29.01.2023 r.
W tym roku finał dedykowany jest walce z sepsą. WOŚP chce wyposażyć szpitale w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń, co umożliwi to lepszą terapię sepsy poprzez szybsze wdrożenie celowanego i skutecznego leczenia antybiotykami.
/opr. red./
Poprzedni artykułNie bądź obojętny na osoby bezdomne i niezaradne! Świdnicki MOPS podaje listę miejsc schronienia i jadłodajni
Następny artykułOszukiwali, zakłócali spokój. Kolejne listy gończe za świdniczanami