Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

0

Zastawione samochodami chodniki i trawniki, wjazdy na posesje, a także nietypowe lub niezgodne z przepisami parkowanie, utrudniające życie pieszym oraz pozostałym zmotoryzowanym – na takie problemy najczęściej wskazują czytelnicy Swidnica24.pl, nadsyłający zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania”. Kto tym razem przykuł uwagę mieszkańców Świdnicy i Marcinowic?

Świdnica, ul. kard. Stefana Wyszyńskiego:

Marcinowice. Autor zdjęć opisuje: Jeden pan z Mercedesa uważa się za kogoś lepszego więc potrzebuje dwa miejsca parkingowe ale mistrzem ze złocistą korona jest kierowca ciężarówki wywożąca śmieci z pod biedronki, pan zamiast zaczekać aż rozładuje się dostawą do biedronki postanowił wjechać na chama i zatarasować calusieńki wjazd i wyjazd ze sklepu. Stał tak 30 minut beztrosko powolutku wożąc sobie śmieci, gdzie tymczasem nikt nie mógł wyjechać z parkingu ani na niego wjechać. Powstały tak wielkie korki, że wszyscy kierowcy zaczęli jednocześnie trąbić, lecz kierowca ciężarówki nic sobie z tego nie robił, mistrzostwo.

Świdnica, ul. Rolnicza. Autor zdjęć opisuje: Są miejsca parkingowe, ale egoiści wyjeżdżają do sklepu. 

Świdnica, ul. Riedla:

Przypominamy, że art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  [email protected], adres e-mail policji: [email protected]

Na zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania” czekamy pod adresem [email protected]. Prosimy dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. asz/

Poprzedni artykułZa kradzież i ucieczkę, groźby i jazdę po pijaku. Poszukiwani listami gończymi
Następny artykułCOVID-19. Najnowsze dane ministerstwa zdrowia