Strona główna Kultura Magiczny koncert dla dzieci z gminy Świdnica. Zaśpiewają piosenki z bajek Disneya

Magiczny koncert dla dzieci z gminy Świdnica. Zaśpiewają piosenki z bajek Disneya

0

Znane i lubiane piosenki z bajek Dinseya wkrótce usłyszeć będzie można na świątecznym koncercie realizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Świdnicy. Występ otulony magią baśni ma być prezentem dla dzieci z gminy Świdnicy. Koncert już 10 grudnia w sali widowiskowej I LO w Świdnicy. Wstęp wolny. Obowiązują jednak zapisy.


Zapraszamy serdecznie dzieci z Gminy Świdnica na magiczny koncert Piosenek z Bajek Walta Disneya, który zaplanowaliśmy na 10 grudnia 2022 w sali I LO w Świdnicy. Podczas koncertu usłyszymy doskonale wszystkim znane utwory muzyczne pochodzące z produkcji Disneya często bardzo miło przez nas kojarzone i wspominane. Każdy z nas chociaż raz w swoim życiu oglądał bajkowe historię wywodzące się z fabryki marzeń zwanej światem Disneya. Coraz to nowe pokolenia wychowują się na tych pouczających filmach o miłości, przyjaźni i rodzinie. Filmowym produkcjom Disneya towarzyszy zawsze wyjątkowa oprawa muzyczna. Piosenki do filmów piszą najlepsi kompozytorzy, a wykonują je światowe gwiazdy muzyki pop – zapowiada wydarzenie Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Świdnicy

Utwory z bajek dla dzieci są często tak popularne jak same filmy i bajki. Dlatego gorąco zachęcamy najmłodszych widzów i ich rodziców chcących powspominać młodzieńcze lata na koncert! Zapewniamy, że będzie to najpiękniejszy prezent mikołajkowy dla Waszych pociech i świetna okazja, by razem spędzić popołudnie. Nie zwlekaj bo liczba miejsc ograniczona – dodaje.

Organizatorem koncertu są – Gmina Świdnica, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Świdnicy oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świdnicy.

/oprac. red./
/informacje – GOKSiR Świdnica/

Poprzedni artykuł„Świąteczna paka dla bezdomniaka”. Podaruj prezent podopiecznym świdnickiego schroniska
Następny artykułUderzył w zaparkowane auto i pojechał dalej. Sprawcy szuka teraz policja [VIDEO]