Strona główna Wydarzenia Strzegom Gmina Strzegom. Będą kontaktować się z mieszkańcami w sprawie sprzedaży węgla

Gmina Strzegom. Będą kontaktować się z mieszkańcami w sprawie sprzedaży węgla

0

Urząd Miejski w Strzegomiu przystępuje do kolejnego etapu działań związanych ze sprzedażą węgla po preferencyjnych cenach. Z mieszkańcami, którzy złożyli pozytywnie zaopiniowany wniosek o zakup opału, będą kontaktować się urzędnicy.

Z osobami, które złożyły wniosek o preferencyjny zakup węgla i zostały zweryfikowane pozytywnie pracownik Urzędu Miejskiego w Strzegomiu będzie kontaktował się telefonicznie z prośbą o niezwłoczne stawienie się do Urzędu Miejskiego w Strzegomiu w celu:

  1. pobrania potwierdzenia o możliwości zakupu węgla na warunkach preferencyjnych (pokój 14 na parterze budynku Urzędu Miejskiego);
  2. dokonania na poczet ceny zakupu węgla wpłaty przelewem na rachunek bankowy gminy Strzegom (dane dotyczące przelewu dostępne są w komunikacie Urzędu Miejskiego). Osoby nie posiadające konta bankowego mogą dokonać zapłaty w kasie Urzędu Miejskiego gotówką lub kartą płatniczą;
  3. odbioru faktury potwierdzającej wpłatę. W przypadku przelewów bankowych odbiór faktury jest możliwy po zaksięgowaniu pieniędzy na rachunku gminy.

Mieszkaniec po opłaceniu faktury za zakupiony węgiel niezwłocznie, nie później jednak niż w ciągu 7 dni od otrzymania potwierdzenia zapłaty odbiera węgiel z wyznaczonego punktu sprzedaży węgla. Odbiór węgla będzie odbywał się – po okazaniu faktury sprzedaży – we wskazanym punkcie w Strzegomiu: „OPAŁ” Maria Gajecka, ul. Aleja Wojska Polskiego 72; Prywatny skład opału „CELMET”, ul. Bracka 2. Oferowany węgiel pochodzi z polskich kopalń grupy PGG: KWK STASZIC, KWK ROW RUCH RYDUŁOWY, KWK PIAST- ZIEMOWIT RUCH WOLA.

Cena węgla: 2000 zł / tonę. Do ceny tej nie wlicza się kosztów transportu paliwa stałego z miejsca składowania w gminie do gospodarstwa domowego.

/UM Strzegom, opr. mn/

Poprzedni artykułTrzecie „30 minut na maksa”. Weź udział w biciu rekordu!
Następny artykuł„Dama broni się sama”