Strona główna Artykuł sponsorowany Black Week w salonie Sypianioland w Świebodzicach! Skorzystaj z promocji i zadbaj...

Black Week w salonie Sypianioland w Świebodzicach! Skorzystaj z promocji i zadbaj o zdrowy sen

0

Sen powinien być przyjemnością oraz czasem, kiedy możemy odpocząć, zrelaksować się i zregenerować siły. Skorzystaj z bezpłatnych porad fizjoterapeuty,  mega wyprzedaży Black Week i odwiedź nowoczesny salon Sypialnioland.pl w Świebodzicach. Atrakcyjne rabaty będą sięgać aż do -30%!

A co jeśli pomimo tego, że przesypiamy osiem godzin, budzimy się zmęczeni i niewyspani? Salon Sypialnioland.pl wierzy, że dzięki wprowadzeniu kilku zmian, komfort snu i codzienny dobrostan znacznie się polepszy.

Po pierwsze – wygodny materac
Materace są jak buty. Zanim kupimy buty, praktycznie zawsze je mierzymy. Dokładnie tak samo powinno być z materacem. Przed zakupem powinniśmy spędzić na materacu czas, by intuicyjnie móc stwierdzić, czy jest on wygodny.

W sklepach z materacami znajdziemy wielu ekspertów, warto korzystać z ich wiedzy i doświadczenia. W salonie Sypialnioland.pl skorzystasz z profesjonalnego doboru materacy dokonywanego przez fizjoterapeutę, który podczas doradztwa bierze również pod uwagę wszelkie aspekty zdrowotne.

Dzięki dobrze dobranemu materacowi zmniejszy się ilość zmian pozycji ciała w ciągu nocy oraz ilość wybudzeń. Nasze plecy będą idealnie podparte, a my pozbędziemy się bóli kręgosłupa. Na dobrze dobranym materacu krew krąży swobodniej – wykluczony zostaje problem drętwienia ciała.

Po drugie – wygodny stelaż
Jeśli stelaż składa się z nieelastycznych desek z bardzo dużymi przerwami między sobą, będzie on utrudniał właściwe funkcjonowanie materaca. Materac na takim stelażu ma słabszą sprężystość, nie jest tak wygodny i komfortowy jak być powinien. Odpowiedni stelaż to stelaż elastyczny z drewna klejonego warstwowo. Pod ciężarem naszego ciała ugina się i świetnie współpracuje z materacem. Odstępy między listwami powinny mieć nie więcej niż 4 cm, zapewniają one wtedy właściwe podparcie materacowi, zwiększając jego żywotność. Dobry stelaż to kolejny krok ku poprawieniu komfortu snu oraz żywotności materaca.

Po trzecie – mikroklimat i odpowiednia pościel
Odpowiednia pościel to istotny czynnik wpływający na jakość snu. Dobra, naturalna albo nowoczesna syntetyczna, zapewni optymalny przepływ powietrza. Nastąpi wyrównanie temperatury pomiędzy naszym ciałem a kołdrą, unikniemy tym samym przegrzania czy wprost przeciwnie wychłodzenia. Wystrzegajmy się sztucznych poszewek wykonanych z poliestrów, wybierajmy bawełnę albo wiskozę wysokiej jakości, która ma niesamowite zdolności odprowadzania wilgoci. Odpowiednia pościel oraz regularna wymiana poszew zapewnią właściwy mikroklimat w sypialni, ograniczą ilość alergenów, dzięki czemu możemy pozbyć się problemu porannego kataru czy kichania. Jeśli dodamy do tego częste wietrzenie sypialni bezpośrednio przed snem, zdrowy i głęboki sen gwarantowany.

Dzisiaj bardziej niż kiedykolwiek należy zadbać o zdrowy sen, gdyż jest on podstawą niwelowania stresu.

Salon Sypialnioland.pl w Świebodzicach w dniach 25-26.11 (piątek i sobota) proponuje Państwu bezpłatne porady fizjoterapeuty, który indywidulanie dla każdego z Państwa dobierze materac. Szalone promocje Black Week sięgną zenitu, na wybrane modele przewidzieliśmy niebotyczne rabaty do -30%. 

Zadbaj o zdrowy sen i odwiedź nowoczesny salon z wyposażeniem do sypialni w Świebodzicach!

CENTRUM MATERACY I ŁÓŻEK SYPIALNIOLAND.PL
ul. Strzegomska 18A, Świebodzice

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: od 10.00 do 18.00
sobota: od 10.00 do 16.00

Telefon: 720-880-338
E-mail: [email protected]

Autor: Zespół Sypialnioland.pl
Zdjęcia: Piotr Piątek
/Artykuł sponsorowany/
/oprac. red./

Poprzedni artykułBlack Weekend w Galerii Świdnickiej!
Następny artykułOto 6 powodów, dla których warto spędzić wakacje w Belgii!