Przez kilka najbliższych nocy mieszkańcy budynku Towarzystwa Budownictwa Społecznego na świdnickim Zarzeczu będą pozbawieni ciepła z powodu awarii węzła cieplnego.

Do awarii węzła cieplnego należącego do Miejskiego Zakładu Energetyki Cieplnej doszło we wtorek. Informację w tej sprawie potwierdza przedstawiciel spółki. Jak dodaje, konieczne jest zamówienie wymiennika, który uległ awarii.
– Zimno będzie odczuwalne w budynku przez kilka najbliższych dni w godzinach nocnych. Takie ograniczenie musieliśmy wprowadzić w związku z awarią – mówi Witold Tomkiewicz, rzecznik MZEC Świdnica.
/mn/
![Upał ich nie odstraszył! Pobiegli dla mokrych nosków ze świdnickiego schroniska [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Festiwal-Mokrych-Noskow-2026.06.28-11-238x178.jpg)

![Pojechali turystycznie i ekologicznie. Za nami 12. Dolnośląski Rajd o Kropelce [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/12-Dolnoslaski-Rajd-o-Kropelce-2026.06.27a-1-238x178.jpg)

![Policjanci poszukują 14-letniej Oliwii [ODNALEZIONA]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2023/03/policja-ilustracyjne-2023.03.06-5-100x75.jpg)




