Strona główna 0_Slider Z Zamkiem o trzecie z rzędu zwycięstwo

Z Zamkiem o trzecie z rzędu zwycięstwo [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica podejmują dziś na swoim stadionie ekipę Zamku Kamieniec Ząbkowicki. Start spotkania o 15.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład świdniczan: Kot, Sowa, Salamon, Paszkowski, Moskwa, Filipczak, Białasik, Kozachenko, Migas, Orzechowski, Trzepacz.

1′ – rozpoczynamy spotkanie.

2′ – mocne rozpoczęcie gospodarzy – Białasik strzela z dystansu niecelnie.

4′ – bardzo mocne uderzenie zza pola karnego Migasa – brakło naprawdę niewiele.

6′ – z dystansu próbuje Filipczak – futbolówka przelatuje nad poprzeczką.

8′ – Sztangret – żółta kartka.

10′ – wrzutka w nasze pole karne – bez zagrożenia, piłka do nikogo i łapie ją Kot.

13′ – Kozachenko świetnie dogrywa do Trzepacza, ten staje oko w oko z bramkarzem, ale przegrywa to starcie, strzelając z ostrego kąta.

15′ – dośrodkowujemy piłkę z rzutu rożnego – niestety nikt nie kończy tej akcji strzałem.

16′ – kwadrans gry za nami – gra jak na razie toczy się cały czas na połowie przeciwnika.

18′ – Sowa wrzuca piłkę w pole karne – Trzepacz źle składa się do uderzenia głową.

20′ – uderza z rzutu wolnego Kozachenko – piłka mija jednak światło bramki.

22′ – wymuszona zmiana w szeregach Zamku Kamieniec Ząbkowicki.

26′ – obraz gry się nie zmienia – rywale cały czas bardzo mocno skupieni na swojej połowie – z rzadka wychodzą poza obręb połowy boiska.

28′ – po serii strzałów na bramkę przeciwnika w pierwszych minutach meczu – teraz niestety ich trochę brakuje.

30′ – rzut rożny dla gości – radzą sobie nasi defensorzy.

32′ – kontra świdnickiego zespołu – niestety obrońcy kończą naszą akcję tuż przed jej finalizacją w polu karnym.

36′ – wrzucamy piłkę w pole karne – nikt nie zamyka tej akcji.

37′ – Filipczak huknął z woleja tuż zza pola karnego – niestety niecelnie!

39′ – dwójkowa akcja Orzechowskiego i Białasika zakończona asystą tego pierwszego, a golem tego drugiego! Prowadzimy zasłużenie 1:0!!!

43′ – jedna z nielicznych akcji przyjezdnych – mocne pociągnięcie prawą stroną boiska i wrzutka w nasze pole karne. Do akcji wkracza Kot i łapie futbolówkę.

45′ – rzut wolny po faulu na Migasie – dośrodkowanie w pole karne Zamku, niestety nikt nie był w stanie sięgnąć piłki.

45′ – przerwa – prowadzimy 1:0.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – bez zmian w składach.

50′ – kapitalne uderzenie z dystansu Sowy – prowadzimy już 2:0!

55′ – Orzechowski dorzuca piłkę z prawego skrzydła – mamy rzut rożny.

56′ – piłka wpada znów do sieci gości – tym razem jednak sygnalizacja pozycji spalonej.

57′ – Wojciechowski zmienia Moskwę.

58′ – uderza Trzepacz – broni bramkarz Zamku.

59′ – potężnie huknął z ostrego kąta Wojciechowski – futbolówka przeleciała jednak nad poprzeczką.

60′ – fantastycznie prawą stroną pola karnego przedziera się najmłodszy na boisku – 17-letni Emil Migas i strzela na 3:0!

62′ – Karbowiak zastępuje Białasika.

65′ – Orzechowski uderza z rzutu wolnego – niestety dla nas obok słupka.

67′ – Busch zastępuje Migasa.

67′ – sprytnym strzałem bramkarza rywali próbuje zaskoczyć Karbowiak – rywali ratuje słupek!

71′ – Busch wykłada piłkę Filipczakowi – niestety naszemu zawodnikowi brakło zdecydowania.

78′ – od dobrych kilkunastu minut wynik spotkania jest już raczej ustalony i to widać na boisku. Tempo meczu niższe, biało-zieloni nie forsują już go tak mocno jak wcześniej.

80′ – szansa na gola dla Zamku – sytuacja sam na sam Jasińskiego niewykorzystana.

85′ – Karbowaik uderza z dystansu – obok bramki.

86′ – Oboza debiutuje w biało-zielonej pierwszej drużynie zmieniając Filipczaka.

90′ – uderza Sowa z rzutu wolnego – piłka mija światło bramki.

90+2 – na zbyt wiele pozwoliliśmy Chamerskiemu, który wpadł w pole karne i strzelił gola dla Zamku. Jest 3:1 dla miejscowych!

koniec meczu – wygrywamy 3:1 i sięgamy po trzecie z rzędu zwycięstwo w lidze, a piąte kolejne w ogóle biorąc pod uwagę rozgrywki Pucharu Polski.