Strona główna Sport Piłka ręczna Wciąż są nie do zatrzymania…

Wciąż są nie do zatrzymania…

0

Licznik bije – czwarty mecz i czwarta wygrana. Ta odniesiona w środę ma jednak wyjątkowe znaczenie, bo młodzicy Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej pokonali na wyjeździe Siódemkę Miedź Legnica, która dotąd, tak jak ŚKPR, miała na koncie komplet zwycięstw. Klub z Legnicy w ostatnich latach dominuje w dolnośląskich rozgrywkach.

Młode Szare Wilki zwyciężyły 25:22 (14:9). – Bardzo dobra gra w obronie w pierwszej połowie, ale w drugiej za szybko uwierzyliśmy w wygraną – podsumował trener Krzysztof Terebun. W pewnym momencie ŚKPR prowadził już 16:9, ale końcówka dostarczyła wielkich emocji, bo w 45. minucie gospodarze zbliżyli się na zaledwie jedną bramkę (21:20). Na szczęście nasz zespół wyszedł z tych opresji obronną ręką i ostatecznie dowiózł wygraną do ostatniej syreny! Za tydzień – w środę, 19 października ŚKPR I zagra w Świdnicy z inną czołową drużyną ligi – Chrobrym Żórawina.

Siódemka Miedź Legnica – ŚKPR Świdnica 22:25 (9:14)

ŚKPR: Anioł – D. Błaszczyk 6, Marek 6, Mitek 4, Maksymowicz 4, Bagiński 2, Ruszaj 2, Choiński 1, Czapla,, Zisiadis, Szczygieł

Poprzedni artykułKolej dużych prędkości. Odrzucono jeden z wariantów, prace projektowe przedłużone