Strona główna Konkursy Stanisława Celińska i Lucyna Malec wystąpią w Świdnicy. Spektakl „Grace i Gloria”...

Stanisława Celińska i Lucyna Malec wystąpią w Świdnicy. Spektakl „Grace i Gloria” już 10 listopada! [KONKURS]

0

Wyjątkowy spektakl w doborowej obsadzie już 10 listopada w Świdnicy. Na deskach miejskiego teatru zagrają wspaniałe polskie aktorki – Stanisława Celińska oraz Lucyna Malec. Możemy spodziewać się wzruszającej opowieści, przepełnionej też poczuciem humoru i zaskakującymi zwrotami akcji. Dla naszych Czytelników mamy dwie pojedyncze wejściówki na to nietuzinkowe przedstawienie.

Źródło zdjęcia – facebook Stanisławy Celińskiej

„Grace i Gloria” to barwna, a zarazem przejmująca opowieść o dwóch dojrzałych kobietach, o krańcowo różnych temperamentach, charakterach i skrajnie odmiennych doświadczeniach życiowych. Wzruszający spektakl dotykający trudnych tematów przemijania, jednocześnie niosący nadzieję, przepełniony poczuciem humoru i zaskakującymi zwrotami akcji. Brawurowa gra Stanisławy Celińskiej i Lucyny Malec tworzy widowisko pełne wdzięku i refleksji – zapowiada organizator.

czas trwania: 130 minut (1 przerwa)

Spektakl „Grace i Gloria”
czwartek 10 listopada 2022, godz.18:00
sala teatralna ŚOK, Rynek 43

Bilety: 90 zł (parter) / 80 zł (balkon)
65 zł (bilet ulgowy dla seniorów)

bilety dostępne w kasach ŚOK-u [Sekretariat Świdnickiego Ośrodka Kultury – Rynek 43, boczne wejście (pn.–pt. godz. 8.00–16.00), Galeria Fotografii, Rynek 44 (w godzinach otwarcia galerii: wt.–pt. godz. 14.00–18.00, sob. 12.00–16.00)] oraz online na bilety.sok.com.pl

Wygraj bilety na spektakl!
Dla naszych Czytelników mamy dwa pojedyncze zaproszenia na spektakl „Grace i Gloria” w Świdnicy. By wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas e-maila zatytułowanego „Grace i Gloria” na adres [email protected] do 7 listopada do godz. 10.00. W wiadomości należy napisać – Za co lubisz teatr? (wyjaśnij w kilku zdaniach). E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/oprac. red./
/Komunikat – Świdnicki Ośrodek Kultury/

Poprzedni artykułCOVID-19. Raport ministerstwa zdrowia
Następny artykułMaszkarony z wieży ratuszowej zdobiły kwietniki. Wkrótce wrócą do centrum Świdnicy