Strona główna Artykuł sponsorowany Okulary Twoich marzeń w godzinę. Zobacz, jak je znaleźć

Okulary Twoich marzeń w godzinę. Zobacz, jak je znaleźć

0

Duże metalowe czy może „kocie” z  widocznym logo będące ostatnim krzykiem mody? A dla mężczyzn – prostokątne lub okrągłe w stylu lat 50.? Jak się odnaleźć w modzie okularowej i dobrać oprawy tak, by były stylowe i wygodne?

Często biliście się z myślami, czy najmodniejsze okulary będą odpowiednim wyborem dla Was? Jak będą leżały? Czy będę dobrze w nich wyglądać? A przecież w tych pytaniach nie ma nic dziwnego.

Okulary nosimy przez cały dzień i są jedną z pierwszych rzeczy, na które zwracają uwagę nowo poznane przez nas osoby – mówi Jolanta Deka-Boruszewska, mistrz optyki okularowej i właścicielka salonu optycznego Optyka Deka-Boruszewska w Dzierżoniowie. Dodaje również, że obecnie okulary zmieniły swoją funkcję. – Przez lata okulary kojarzono jedynie z korekcją wady wzroku. Dziś okulary nadal spełniają tę ważną funkcję, ale coraz częściej są także modnym dodatkiem jak torebka czy biżuteria – podkreśla.

Co więc wybrać? Tu warto zaufać specjalistom, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i doradzą, która oprawa będzie odpowiednia do określonej wady wzroku, a także do kształtu twarzy czy oprawy oczu. – Patrząc na daną osobę, od razu wiemy, jaka oprawa będzie dla niej odpowiednia. To jednak nie wszystko. Pod uwagę trzeba wziąć również moc soczewek okularowych, a także oczekiwania klienta wobec nowych okularów – przyznaje Bohdan Boruszewski, optyk i współwłaściciel salonu optycznego.

Modne okulary w godzinę

Przy wyborze okularów bierze się pod uwagę także najnowsze trendy, dlatego w salonie Optyka Deka-Boruszewska można znaleźć 3 000 modeli opraw korekcyjnych i przeciwsłonecznych najbardziej znanych marek takich jak Gucci, YSL, Tom Ford, Dolce&Gabbana, Bogner, Versace, Porsche, Jaguar, Tous, Furla, Hackett, JOOP! i wiele innych.

Nasz salon optyczny wyróżnia różnorodny asortyment opraw – od modeli stworzonych przez projektantów po solidne oprawy w atrakcyjnych cenach. Na miejscu posiadamy również warsztat optyczny i magazyn soczewek okularowych, co pozwala realizować okulary już w godzinę od ich zamówienia. Soczewki specjalne, pod indywidualne potrzeby klienta, są u nas dostępne w ciągu kilku dni – podkreśla Bohdan Boruszewski. Jako zapalony amator jazdy na rowerze dodaje także, że właściwie dobrane okulary sportowe to podstawowy element wyposażenia każdego kolarza.

Jedyny salon w regionie

W tym roku salon Optyka Deka-Boruszewska w Dzierżoniowie został jedynym w regionie partnerem premium marki Bogner – domu mody znanego z luksusowej odzieży i dodatków w stylu après-ski. – Okulary tej marki cechuje niepowtarzalny styl i wysoka jakość, która sprawia, że nikt nie uosabia lepiej pionierskiego ducha sportów zimowych niż Bogner. W tym roku ten dom mody obchodzi swój 90. jubileusz, dlatego też tegoroczna kolekcja opraw jest naprawdę wyjątkowa – zauważa Jolanta Deka–Boruszewska.

Salon Optyka Deka-Boruszewska, ul. Piastowska 1a, Dzierżoniów

http://optykadzierzoniow.pl/

https://www.facebook.com/OptykaDzierzoniow/

https://www.instagram.com/optykadzierzoniow/

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułAmatorzy denaturatu, odpadający tynk i powalone drzewo. Interwencje straży miejskiej
Następny artykułStracił prawo jazdy na Esperantystów