Kolejny udany start mają za sobą najstarsi świdniccy piłkarze ręczni. Tym razem gościli oni w wielkopolskim Kleczewie, gdzie w stawce ośmiu drużyn zameldowali się na wysokim, trzecim miejscu!

VIII Turniej Piłki Ręcznej Kleczew odbył się w sobotę, 1 października. Wystartowało w nim osiem zespołów. W fazie grupowej świdniczanie pokonali 11:7 Górnika Złotoryja, przegrali 8:13 z ChKS-em Łódź oraz zremisowali 10:10 z Heliosem Czempiń. To pozwoliło naszym mastersom zająć drugą lokatę i zagrać w „małym finale”. Tam nasza ekipa spisała się na medal, bo pokonała 11:8 Koronę Koronowo. Turniej wygrał ChKS Łódź, przed Startem Konin i Masters Świdnica. Kolejne lokaty przypadły: Victorii Koronowo, Śląskowi Wrocław, Górnikowi Złotoryja, Heliosowi Czepiń i SPR-owi Kalisz. Był to drugi towarzyski turniej świdnickich oldbojów w tym sezonie. Przypomnijmy, że we wrześniu wygrali zawody w Kościanie.
Masters Świdnica: Grzegorz Kląskała, Marek Czajka – Łukasz Trzósło, Tomasz Lipka, Damian Pikus, Dariusz Stramek, Łukasz Wojdak, Ernest Jarosz, Grzegorz Omański, Jacek Zapart.
/ŚKPR/
![Siatkarskie Mikołajki w Żarowie [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/5-1-238x178.jpg)
![Sportowa magia świąt w obozie siatkarek Polonii [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/DSC_1569-238x178.jpg)

![Pożar warsztatu samochodowo-wulkanizacyjnego [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/pozar-ul-Wroclawska-Swidnica-5-100x75.jpg)
![Pod prąd na skrzyżowaniu w Świdnicy [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/manewry-na-skrzyzowaniu-Komunardow-i-Chrobrego-100x75.jpg)

![Pożar w zakładzie lakierniczym w Świdnicy [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/pozar-lakiernia-100x75.jpg)


![Muzyczna uczta w Barokowym Zakątku. Wygraj zaproszenia na koncerty! [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/Petra-Matejova-podczas-Dni-Muzyki-Kameralnej-2025.11.16-2-100x75.jpg)
![Koncert Ponad Chmurami z kwartetem smyczkowym już jutro w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/Ponad-Chmurami-z-kwartetem-3-100x75.jpg)