Strona główna Sport Piłka ręczna Nasi mastersi znów na podium

Nasi mastersi znów na podium

0

Kolejny udany start mają za sobą najstarsi świdniccy piłkarze ręczni. Tym razem gościli oni w wielkopolskim Kleczewie, gdzie w stawce ośmiu drużyn zameldowali się na wysokim, trzecim miejscu!

VIII Turniej Piłki Ręcznej Kleczew odbył się w sobotę, 1 października. Wystartowało w nim osiem zespołów. W fazie grupowej świdniczanie pokonali 11:7 Górnika Złotoryja, przegrali 8:13 z ChKS-em Łódź oraz zremisowali 10:10 z Heliosem Czempiń. To pozwoliło naszym mastersom zająć drugą lokatę i zagrać w „małym finale”. Tam nasza ekipa spisała się na medal, bo pokonała 11:8 Koronę Koronowo. Turniej wygrał ChKS Łódź, przed Startem Konin i Masters Świdnica. Kolejne lokaty przypadły: Victorii Koronowo, Śląskowi Wrocław, Górnikowi Złotoryja, Heliosowi Czepiń i SPR-owi Kalisz. Był to drugi towarzyski turniej świdnickich oldbojów w tym sezonie. Przypomnijmy, że we wrześniu wygrali zawody w Kościanie.

Masters Świdnica: Grzegorz Kląskała, Marek Czajka – Łukasz Trzósło, Tomasz Lipka, Damian Pikus, Dariusz Stramek, Łukasz Wojdak, Ernest Jarosz, Grzegorz Omański, Jacek Zapart.

Poprzedni artykułZrujnowany gmach byłego szpitala wciąż czeka na rozpoczęcie remontu. Jakie były jego losy? Jak mógł wyglądać według pierwszego projektu?
Następny artykułJak wydzielić samodzielną przestrzeń w budynku wielorodzinnym?