Strona główna Artykuł sponsorowany Największy wybór paneli i drzwi w zasięgu ręki. Nowy salon BEL-POL już...

Największy wybór paneli i drzwi w zasięgu ręki. Nowy salon BEL-POL już otwarty w Świdnicy [FOTO]

0

Blisko 700 m2 ekspozycji, aż 100 modeli drzwi i jeszcze większy wybór paneli – prezentowanych na żywo. Do tego nowoczesna i komfortowa przestrzeń sklepu wraz ze Stefą Architekta i profesjonalnym doradztwem. Znana świdnicka ogólnopolska marka BEL-POL rozbudowała i unowocześniła swój pierwszy salon w rodzinnym mieście. Nowy i jeszcze większy sklep z drzwiami, panelami i podłogami już otwarty w Świdnicy. Stwórz wymarzone wnętrze i skorzystaj z promocji. Niech zakupy staną przyjemnością!

Znana ogólnopolska firma BEL-POL otworzyła zupełnie nowy salon w Świdnicy. To właśnie tutaj  ponad 30 lat temu nie tylko powstał pierwszy jej sklep, ale też do tej pory mieści się centrala obecnie jednego z największych sprzedawców paneli, drzwi i podłóg w Polsce. – Teraz salon w Świdnicy nie będzie odstawał od tych otwieranych przez nas w największych galeriach w największych miastach w Polsce, jak – Warszawa, Kraków, Poznań czy Gdańsk. Sklep w Świdnicy został rozbudowany i przeszedł generalny remont całego wnętrza, jak i elewacji. Totalny remont, nie zostało nic starego – mówi Szymon Barć, kierownik marketingu firmy BEL-POL.  

Świdnicki salon zyskał nowoczesny wygląd, ale też największą powierzchnię ekspozycji z najmodniejszymi drzwiami i podłogami oraz akcesoriami wnętrzarskimi w regionie. To niespełna 700 m2 powierzchni, na której na żywo prezentowanych jest aż 100 modeli drzwi i bogatą ofertę podłóg. – Powiększyliśmy metraż sklepu, dzięki czemu możemy zaprezentować szerszą gamę produktów, bo one się też poszerzają, co rok mamy nowe modele drzwi, a jeśli chodzi o podłogi to rozwijają się one głównie w stronę wodoodporności. Mamy podłogi winylowe w 100% wodoodporne, tradycyjne panele laminowane, ale już z 72-godzinną ochroną przeciwko wodzie, a także nowość z tego roku, czyli podłoga drewniana również wodoodporna, którą można stosować w łazience – przedstawia   ofertę kierownik marketingu BEL-POL.

W nowoczesnym sklepie powstała też Strefa Architekta. To nowa komfortowa przestrzeń do rozmowy z profesjonalnymi doradcami. Dzięki niej przy kawie i w ciszy architekci oraz projektanci mogą planować wraz z klientami wymarzone wnętrza – mając dostęp do wszystkich wzorników pod ręką.

Odwiedzający nowy salon BEL-POL w Świdnicy mogą także liczyć na atrakcyjne promocje. – Do końca października przy zamówieniu jakichkolwiek drzwi wewnętrznych do domu czy mieszkania zamontujemy je za 1 zł. Trzeba pamiętać jeszcze o tym, że łączy się to z pomiarem w domu Klienta również za 1 zł. Dodatkowo wszystkie panele podłogowe zakupione w październiku także zamontujemy u Klienta w domu za 1 zł. Dotyczy to wszystkich paneli laminowanych, jak i winylowych.  Zapraszamy też do skorzystania z naszych 27 ogólnopolskich promocji. Jest z czego wybierać! – zachęca Szymon Barć.

BEL-POL zaprasza do nowego salonu w Świdnicy!
ul. Strzelińska 4 

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 8.00 – 18.00
sobota: 8.00 – 14.00

tel. 74 856 39 00
[email protected]
https://bel-pol.pl/

Niech zakupy staną się przyjemnością!

***

SKLEP BEL-POL ŚWIDNICA był pierwszym salonem w Polsce świdnickiej firmy Bel-Pol. Centrala ogólnopolskiej firmy BEL-POL jest tutaj od początku jej istnienia – od 1991r. Dziś jest to sieć niespełna 100 sklepów, zatrudniająca ponad 850 pracowników, mająca ponad 600 mln obrotu rocznie.

/Artykuł sponsorowany/
/Tekst: Agnieszka Nowicka/
/Zdjęcia: Dariusz Nowaczyński/

Poprzedni artykułBiało-zieloni w kratkę… [PODSUMOWANIE]
Następny artykułOd regionalnych specjałów po zabawki. Jarmark Produktów Regionalnych zawitał na świdnicki Rynek [FOTO/VIDEO]