Strona główna 0_Slider Gramy o półfinał Pucharu Polski

Gramy o półfinał Pucharu Polski [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica znów mierzą się z Górnikiem Wałbrzych. Po ostatnim wygranym sparingi i meczu ligowym, teraz czas na rywalizację w ramach Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Wałbrzych Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej. Startujemy o 16.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE!

Skład: Kot, Sowa, Salamon, Czochara, Orzechowski, Filipczak, Traczyk, Kotyla, Busch, Wojciechowski, Migas.

Drużyny czekają od kilku minut – wciąż brakuje na miejscu Panów sędziów…

Sędziowie dotarli, niestety już na starcie chcą chyba pokazać, że są najważniejsi na placu gry.

1′ – rozpoczynamy z 8-minutowym opóźnieniem.

5′ – inicjatywna świdniczan – na razie jednak bez zagrożenia dla bramkarzy obu stron.

9′ – Migas znajduje się w sytuacji jeden na jednego, niestety gubi piłkę i kończy się na zagrożeniu.

11′ – Chajewski wrzuca w nasze pole karne – piłkę pewnie łapie Kot.

15′ – groźnie na naszą bramkę uderzał Emeka – piłkę trącił Kot.

19′ – Filipczak zza linii 16. metra decyduje się na strzał – niestety niedokładny.

24′ – znakomicie przedziera się Wojciechowski – przegrywa na finiszu niestety starcie z bramkarzem!

28′ – naprawdę twarda, męska gra zaczyna się robić na boisku bocznym przy ulicy Ratuszowej.

32′ – uderza Wojciechowski – broni bramkarz.

34′ – kontra wałbrzyszan zakończona niecelnym strzałem Emeki.

36′ – Wojciechowski – żółta kartka.

39′ – dośrodkowanie w nasze pole karne – nikt nie zamyka tej akcji, a było dość niebezpiecznie.

43′ – rzut rożny dla Górnika – bez większego zagrożenia.

45′ – koniec pierwszej połowy – remis 0:0.

Za moment rozpoczynamy drugą połowę. Dwie zmiany nastąpią w naszej ekipie. Pojawią się Białasik i Paszkowski, zmieniając Filipczaka oraz Czocharę.

46′ – rozpoczynamy drugą odsłonę meczu.

48′ – wymuszona zmiana – Kozachenko za Kotylę

52′ – rzut wolny dla Górnika – broni Kot, Emeka fatalnie marnuje dobitkę!

53′ – Chajewski – żółta kartka.

53′ – podwójna zmiana – schodzą Migas i Busch – w ich miejsce Moskwa oraz Trzepacz.

58′ – uderza Chajewski – piłka wyraźnie mija światło bramki. Górnik cały czas bardzo uważny w defensywie i z tej roli wywiązuje się na razie bardzo dobrze.

65′ – przerwa w grze – ucierpiał Białasik, ale na szczęście jest w stanie kontynuować grę.

70′ – coraz mniej czasu na zdobycie trafienia. Gramy piłką, ale nie jesteśmy w stanie na poważnie zagrozić bramce przeciwników.

75′ – uderza Trzepacz – niestety niedokładnie.

81′ – wrzutka w pole karne Górnika – główkuje Trzepacz, ale niecelnie.

82′ – wyborna okazja Orzechowskigo – niecelna główka z kilku metrów!

84′ – z daleka kropnął Chajewski – nad poprzeczką!

90′ – sędzia dolicza 3 minuty

remis 0:0 – karne!

Sowa – prowadzimy 1:0!

Górnik trafia na 1:1

Trzepacz i prowadzimy 2:1!

Ratuje nas słupek – cały czas 2:1 dla nas!

Paszkowski na 3:1!

Górnik na 3:2!

Białasik przegrywa pojedynek z bramkarzem – cały czas tylko 3:2!

Kot był blisko – piłka po ręce wpada do sieci – 3:3!

Kozachenko wprost w bramkarza – cały czas 3:3!