Strona główna 0_Slider Dla kogo derby regionu?

Dla kogo derby regionu? [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica podejmują na własnym terenie ekipę Bielawianki Bielawa. Start meczu o 15.00, apraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE!

Skład gospodarzy: Kot, Moskwa, Sowa, Salamon, Kozachenko, Filipczak, Traczyk, Białasik, Orzecjowski, Karbowiak, Trzepacz.

1′ – rozpoczynamy spotkanie.

4′ – gra toczy się jak na razie w środku pola – bez forsowania tempa.

5′ – uderzają głową rywale – piłkę wyłapuje Kot.

8′ – Karbowiak dorzuca piłkę z lewego skrzydła – Trzepacz finalizuje akcję na 1:0!!!

11′ – bardzo dobra okazja Orzechowskiego. Nasz skrzydłowy pociągnął akcję prawą stroną – dograł do Trzepacza, ale ten niestety został zablokowany!

13′ – Pompa – żółta kartka.

17′ – na naszą bramkę uderza Cegiełka – piłka mija światło bramki.

20′ – wrzutka w nasze pole karne – bez większego zagrożenia dla świdnickiej bramki.

22′ – kolejna znakomita okazja dla świdniczan – Trzepacz niestety nie zdołał sfinalizować akcji z bliskiej odległości!

24′ – bardzo aktywny Trzepacz – nasz napastnik najpierw zablokowany, a następnie poprawka niedokładna (piłka mija poprzeczkę).

28′ – cały czas więcej z gry mają gospodarze – Bielawianka stara się szukać swoich szans, ale jak na razie bez zagrożenia dla bramki Kota i oby tak dalej.

32′ – fantastyczna okazja dla świdniczan – najpierw nasza próba wewnątrz pola karnego zablokowana, a później mocne uderzenie Trzepacza z linii 16. metra niecelne!

36′ – kilka wrzutek w nasze pole karne – wszystko bardzo pewnie czyszczą świdniccy defensorzy. Nam cały czas brakuje kropki nad „i” – lepszego wykończenia akcji lub tego ostatniego podania otwierającego drogę do bramki.

39′ – kontra Bielawianki – wracający Orzechowski skutecznie powstrzymuje wpadającego w pole karne Mojkę.

41′ – dośrodkowanie rywali z rzutu rożnego – mamy uderzenie głową, ale piłka mija o dobre kilka metrów światło bramki.

42′ – Moskwa – żółta kartka.

45′ – koniec pierwszej połowy – prowadzimy zasłużenie 1:0, choć szkoda, że nie udało się wykorzystać którejś z szans na podwyższenie rezultatu.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę.

47′ – Traczyk – żółta kartka.

47′ – rzut wolny dla gości – niecelne uderzenie głową.

50′ – z kontrą ruszają gospodarze – niestety źle rozwiązujemy nasz atak.

54′ – trochę mocniej w ostatnich minutach przycisnęli goście – dobrze jednak spisujemy się w defensywie.

57′ – podwójna zmiana – boisko opuszczają Karbowiak i Moskwa, w ich miejsce Wojciechowski oraz Kotyla.

57′ – Kozachenko wrzuca piłkę w pole karne z rzutu wolnego – akcję głową finalizuje Salamon i mamy 2:0!!!

62′ – po raz kolejny dobrze interweniujemy w defensywie, wybijając piłkę na rzut rożny.

65′ – Morasz – żółta kartka.

66′ – kontra bielawian – dobrze blokujemy uderzenie rywala.

70′ – zabójcza, ale niestety nie kończąca kontra gospodarzy – Kotyla dograł świetnie do Orzechowskiego, ten niestety przegrał starcie jeden na jednego z Wajdą!

73′ – Paszkowski – żółta karta za ostro zatrzymaną kontrę. W tej samej minucie zawodnik Bielawianki w głupi sposób za atak łokciem ogląda drugie „żółtko” i w konsekwencji czerwoną kartkę!

77′ – Migas zmienia Trzepacza.

80′ – szansa dla Bielawianki – piłka dostarczona na wysokość 5. metra – sytuacja niewykorzystana przez napastnika Bielawianki.

82′ – Busch zastępuje Traczyka.

83′ – Migas faulowany w polu karnym – czerwo dla Filipa Lange. Sowa wykorzystuje jedenastkę i mamy 3:0!!!

85′ – Michta wchodzi na boisko za Orzechowskiego.

86′ – Czochara zmienia Kozachenkę.

90+’ – Sowa uderza z dystansu – broni bramkarz Bielawianki.

90′ – koniec meczu – wygrywamy 3:0!