Strona główna 0_Slider Walczymy o punkty na terenie byłego trzecioligowca

Walczymy o punkty na terenie byłego trzecioligowca [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica rywalizują o kolejne punkty na boiskach dolnośląskiej IV ligi. Biało-zieloni mierzą się na wyjeździe ze spadkowiczem z III ligi – Foto-Higieną Gać. Start meczu 15.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład świdniczan: Kot, Moskwa, Sowa, Salamon, Orzechowski, Białasik, Traczyk, Paszkowski, Myrta, Karbowiak, Trzepacz.

Rozpoczynamy spotkanie

2′ – rywale wrzucają piłkę w nasze pole karne – bardzo pewnie łapie ją Kot.

4′ – rzut rożny dla naszej drużyny, dobrze radzą sobie obrońcy gospodarzy.

5′ – ostro bijemy rzut wolny, zamieszanie w polu karnym miejscowych, lecz bez happy endu.

6′ – bardzo dobrze pressingiem grają jak na razie biało-zieloni, mocno utrudniając przeciwnikom rozegranie piłki.

8′ – groźnie w polu karnym główkuje Trzepacz – piłka przelatuje jednak nad poprzeczką.

10′ – teraz rzut wolny dla rywali, małe zamieszanie w naszej szesnastce, ale radzimy sobie i wybijamy piłkę.

12′ – próba uderzenia z dystansu jednego z pięciu ukraińskich graczy w drużynie z Gaci – bardzo niedokładne.

14′ – Białasik zablokowany na linii 16. metra, z bardzo groźną kontrą wychodzą gospodarze, lecz na nasze szczęście kończą akcję niecelnym uderzeniem.

17′ – Tarnov uderza z rzutu wolnego bezpośrednio z dość ostrego kąta – Kot zaskoczony tym strzałem po długim słupku. Jest 1:0 dla Foto-Higieny Gać!

21′ – słaby fragment gry w naszym wykonaniu, po raz trzeci z rzędu tracimy gola w pierwszym etapie meczu.

24′ – w końcu po dłuższej chwili przestoju skonstruowaliśmy jakąś sensowną akcję. Karbowiak dorzuca piłkę w pole karne, tam główkuje Paszkowski – niestety niedokładnie.

26′ – Moskwa – żółta kartka.

30′ – sytuacja na boisku się odmienia – biało-zieloni bardzo mocno zepchnęli przeciwników na własną połowę. Znów groźna wrzutka, tym razem akcję głową zamykał Myrta, lecz również niedokładnie.

31′ – strzelają rywale, piłka ociera się o nogi naszych defensorów i wychodzi na rzut rożny.

32′ – Trzepacz blisko sięgnięcia piłki głową i zdobycia wyrównującego trafienia – brakło niewiele.

35′ – Paszkowski dogrywa w pole karne, małe zamieszanie, do piłki dopada Salamon i mamy gola na 1:1! Statystycznie dodajemy, że jak „Bliźniak” strzela gole, to mecze zazwyczaj wygrywamy i tego się trzymamy i dziś!

39′ – nie zwalniamy tempa, znów niebezpiecznie atakujemy lewą stroną – rzut rożny. Nic z tego, przynajmniej tym razem, czujny bramkarz, który dobrze piąstkuje.

41′ – akcja po drugiej stronie boiska – dośrodkowują rywale z rzutu rożnego, tym razem pewnie interweniuje Kot.

43′ – kontra świdniczan, dobra sytuacja Myrty, ale nasz ofensywny gracz nie zdążył oddać strzału przegrywając starcie z dwójką obrońców.

45′ – z okolicy linii pola karnego uderza Paszkowski – piłka niewiele, ale jednak przelatuje nad poprzeczką.

koniec pierwszej połowy – jest remis 1:1.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – bez zmian w składzie.

48′ – przerwa w grze – w starciu z Paszkowskim ucierpiał zawodnik z Gaci.

51′ – Traczyk fauluje na wysokości 17. metra – będzie niebezpiecznie… Lekki strzał – dobrze piłkę łapie Kot.

53′ – Myrta – żółta kartka za gadanie.

56′ – wykonujemy rzut wolny, dośrodkowujemy piłkę i oddajemy strzał, ale bez zagrożenia.

59′ – świetne dorzucenie piłki przez Karbowiaka – wielka szkoda niecelnej główki Myrty – to mogło, a nawet powinno być 2:1 dla gości!

61′ – Sowa – żółta kartka.

62′ – Kozachenko pojawia się na boisku za Moskwę.

63′ – Tarnov z rzutu wolnego – ratuje nas poprzeczka!

64′ – kolejny rzut wolny dla rywali, tym razem dobrze spisuje się mur.

67′ – Orzechowski strzela zza linii pola karnego – dobrze broni bramkarz miejscowych.

68′ – Filipczak i Kotyla w miejsce Białasika oraz Karbowiaka.

70′ – Kotyla wywalczył rzut rożny. Dośrodkowujemy, ale radzą sobie obrońcy Foto-Higieny.

71′ – idziemy mocno do przodu, chcąc zamknąć ten mecz, ale nadziewamy się na szybki atak przeciwników. Świetnie broni Kot, a piłka po jego interwencji jeszcze ociera się o słupek.

76′ – niestety tracimy gola na 1:2. Myrta zbyt łatwo oddał pole na 30. metrze od bramki, a chwilę Pasichnyk skutecznym uderzeniem dał prowadzenie rywalom!

79′ – Salamon – żółta kartka.

80′ – Migas wchodzi na boisko za Paszkowskiego.

84′ – Kozachenko z rzutu wolnego dorzuca idealnie na głowę Kotyli i znów mamy remis – tym razem 2:2!

88′ – Sowa w ostatniej chwili wybija na rzut rożny. Obie ekipy walczą o pełną pulę punktów.

90′ – wkraczamy w ostatni fragment spotkania – doliczone 5 minut.

90+1′ – Trzepacz bardzo groźnie kropnął z dystansu – piłka o włos minęła spojenie słupka z poprzeczką.

90+3′ – strzelają rywale – piłka mija światło bramki.

90+5′ – teraz to my mamy róg – akcje zamykał Migas, lecz niedokładnie.

koniec meczu – podział punktów w Gaci przy remisie 2:2.

Poprzedni artykułPokazy na ziemi i w powietrzu. Jubileuszowy piknik lotniczy rozpoczęty! [FOTO/VIDEO]
Następny artykułPodróż w czasie „Czeskim Expressem”. Zabytkowy skład zawitał także do Świdnicy [FOTO/VIDEO]