Strona główna Wydarzenia Świdnica Pracownia mocy dla świdnickich nastolatków. Ruszają zapisy na bezpłatne zajęcia w ramach...

Pracownia mocy dla świdnickich nastolatków. Ruszają zapisy na bezpłatne zajęcia w ramach projektu (Bez)troska.

0
Dzięki dofinansowaniu z programu Pajacyk Polskiej Akcji Humanitarnej tej jesieni Fundacja Ładne Historie przygotowała dla świdnickich nastolatków (dzieci w wieku 11-17 lat) dwa cykle bezpłatnych zajęć rozwojowych. Ostatnie kryzysy wywierają wpływ również na najmłodszych. Warsztaty mają pomóc w radzeniu sobie ze stresem, lepszym komunikowaniu się z otoczeniem, rozwijaniu pewności siebie i rozpoznawaniu własnego potencjału i talentu. 
fot. Kalina Żaczek
W ramach cyklu fundacja zaprasza na następujące warsztaty:

Instrukcja obsługi siebie
O co chodzi z tymi emocjami? Co robić, gdy nie wiem, jak sobie radzić z codziennością? Jak mówić, żeby dorośli słuchali? Jak poczuć się dobrze ze sobą? Kim jestem? Gdzie zmierzam i po co?
Zajęcia poprowadzi Sylwia Łopacka, psycholożka z dużym doświadczeniem, spokojem, życzliwością i umiejętnością nawiązywania kontaktu z dziećmi i młodzieżą.
Lokalizacja: Miejskie Centrum Wspierania Inicjatyw, Rynek 39/40, Świdnica.
Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/ruzmRvRsj9PUnXkPA
Pracownia Mocy
Warsztaty mają na celu rozwój umiejętności i kompetencji psychospołecznych, a także procesu samopoznania i wzmocnienia własnej wartości.
Zajęcia poprowadzi Marcin Kuc, psycholog specjalizujący się w szeroko pojętej pomocy, wsparciu i terapii dzieci, młodzieży, a także pracy z rodziną i parami. Od prawie 20-lat edukuje, terapeutyzuje, wspiera i motywuje do spełniania swoich marzeń.
Lokalizacja: ul. Sikorskiego 64 (nowy budynek Limonki), Świdnica.
Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/MaovVdGpaZLCaR5z7

Warsztaty odbywają się w dwóch grupach wiekowych. Miejsca są limitowane, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
/Informacja organizatora, opr. red./
Poprzedni artykułCiężary powędrują w górę. Powalczą o Puchar Świdnickiego Dzika
Następny artykułWkrótce jubileuszowe Dyktando Świdnickie. Na śmiałków czekają cenne nagrody