Strona główna 0_Slider Czas na wygraną. Gramy ze Skałkami

Czas na wygraną. Gramy ze Skałkami [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica po ostatnim wyjazdowym remisie 2:2 z liderem rozgrywek – Słowianinem Wolibórz i pucharowym triumfie 8:0 nad Włókniarzem Głuszyca wracają na teren Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Dziś biało-zieloni podejmują beniaminka ligi – Skałki Stolec. Start meczu o 13.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład świdniczan: Kot, Moskwa, Sowa, Paszkowski, Kozachenko, Białasik, Traczyk, Orzechowski, Kotyla, Myrta, Trzepacz.

rozpoczynamy spotkanie, oby po trzy punkty.

5′ – wolne tempo meczu – Skałki skupione głównie na własnej połowie.

8′ – pierwsza groźna okazja dla gospodarzy – Trzepacz strzela niedokładnie.

9′ – fatalna strata Białasika – rywale ruszają z kontrą i kończą uderzenie głową (niecelne).

13′ – piłka do prawego boku do Kotyli, cały czas brakuje precyzji, by lepiej wykończyć akcję.

14′ – 100% okazja świdniczan – Traczyk przegrywa z kilku metrów starcie sam na sam z bramkarzem, później jeszcze nasza dobitka jest nieskuteczna.

17′ – dośrodkowuje Myrta, główkuje Trzepacz, ale broni bramkarz rywali. Nieco się rozkręcamy, ale cały czas są problemy z bardzo, bardzo defensywnie ustawioną drużyną gości.

18′ – w jednej z nielicznych akcji znajdują się teraz przeciwnicy – strzał z prawej strony pola karnego tylko w boczną siatkę.

20′ – Białasik przejmuje piłkę na 40. metrze – podciągnął z nią trochę i uderzył niecelnie z dystansu.

21′ – kolejna „setka” – Kotyla przegrywa pojedynek jeden na jednego z golkiperem Skałek!

25′ – przyjezdni w obronie momentami 10 zawodnikami w obrębie własnej szesnastki.

27′ – zespołowa akcja świdniczan – Sowa powstrzymany niestety na linii 16. metra.

31′ – kontra rywali – Sowa wybija piłkę na rzut rożny. Po rzucie rożnym przeciwnicy dochodzą do strzału, lecz futbolówka mija światło bramki.

34′ – Moskwa dorzuca piłkę z prawej strony, strzela z woleja Orzechowski, ale ta próba nie robi wrażenia na Krakowskim.

36′ – wychodzimy z kontrą – niestety Orzechowski w ostatniej chwili powstrzymany przez obrońcę Skałek.

39′ – cały czas brakuje przyspieszenia w tych naszych akcjach, wskoczenia na wyższe obroty.

41′ – dobra akcja gospodarzy – Myrta w ostatniej chwili zablokowany.

45′ – koniec pierwszej połowy – jak na razie bezbramkowy remis.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – bez zmian w składach.

46′ – 15. sekunda gry i zmarnowana niestety sytuacja jeden na jednego Myrty!

49′ – Kozachenko świetnie dorzuca piłkę z rzutu rożnego – główkuje znakomicie Sowa i mamy 1:0!!!

51′ – znakomita okazja na podwyższenie rezultatu – Myrta z ostrego kąta obija słupek, dobitka Orzechowskiego zablokowana.

56′ – piłkarze Skałek nagle zaczęli opuszczać własną połowę – na boisku robi się więcej miejsca.

57′ – blisko zamknięcia akcji Kotyla – brakło niestety centymetrów.

59′ – kolejna „setka” – dobrze w polu karnym znalazł się Trzepacz, ale uderzenie niestety nie zamienione na gola. Instynktownie broni bramkarz!

62′ – groźnie pod nasza bramką – zażegnujemy jednak niebezpieczeństwo.

63′ – dopinamy swego i dokładamy drugie trafienie – tor lotu piłki zmienia Trzepacz i mamy 2:0!!!

65′ – Traczyk jak slalomowe tyczki przeszedł czterech zawodników i odgrywał do Kotyli, który uderzył wprost w bramkarza. Niestety sędzia nie dostrzegł faulu na Traczyku chwilę po zagraniu piłki.

65′ – zmiana w naszym zespole – boisko opuszcza Trzepacz, w jego miejsce Wojciechowski.

68′ – Karbowiak zastępuje Kotylę.

69′ – Myrta mocno przymierzył z dystansu – z problemami, ale skutecznie spisuje się golkiper rywali.

71′ – fantastyczna zespołowa akcją gospodarzy. Traczyk znów minął kilku rywali, odegrał na prawą stronę do Karbowiaka, który świetnie obsłużył podaniem Myrtę – jest 3:0!!!

73′ – Filipczak zmienia Białasika.

75′ – boisko opuszczają Myrta oraz Kozachenko – w ich miejsce Dyś i Migas.

80′ – znakomite podanie Filipczaka – sytuacja sam na sam Wojciechowskiego. Nasz gracz minął bramkarza i wpakował piłkę do pustej sieci. Prowadzimy 4:0!!!

81′ – Czochara zastępuje Moskwę.

85′ – Filipczak próbuje strzelać z dystansu – bardzo lekko i pewnie interweniuje bramkarz Skałek.

90+’ – Migas kończy akcję i trafia na 5:0!!!

koniec meczu – 5:0!

Poprzedni artykułUcieczka, obława, pożary. Służby ćwiczą w lesie modliszowskim [FOTO]
Następny artykułRój pszczół na chodniku, zasikany tunel i nietrzeźwy, który był poszukiwany przez policję. Interwencje straży miejskiej