Strona główna 0_Slider Targi Zdrowej Żywności w Świdnicy już po raz piętnasty

Targi Zdrowej Żywności w Świdnicy już po raz piętnasty

0

Już tylko tydzień został do jubileuszowych 15. Targów Zdrowej Żywności „Zdrowie ma smak”. Tegoroczna edycja targów odbywać się będzie w dniach 26 – 27 sierpnia i tradycyjnie już połączona będzie z Festiwalem Piwa Rzemieślniczego, który potrwa do niedzieli, 28 sierpnia.

Na odwiedzających świdnicki rynek czekać będą stoiska ze zdrowymi, ekologicznymi i regionalnymi produktami oraz występy artystyczne, atrakcje dla najmłodszych i degustacja potraw kuchni czeskiej. Swój udział zapowiedziało dotychczas 24 wystawców z całej Polski, którzy do Świdnicy przywiozą miody, octy, musztardy, syropy, ketchupy, oleje, wyroby cukiernicze, naturalne kosmetyki, produkty sypkie, przetwory z dyni, pieczywo, przyprawy, koncentraty z owoców i roślin, jabłka, soki owocowe, dżemy i powidła, grzyby, sery, wędliny, wina, pierniki i ciasta.

Pierwszego dnia targów zaplanowano koncerty polskich i czeskich muzyków, a na zakończenie zabawę z DJ-em. W sobotę smakołykami częstować będą goście z czeskiego Jicina, będzie moc atrakcji dla dzieci, a po południu na scenie rozpoczną się występy artystyczne i koncerty. Zaśpiewają między innymi przebojowe dziewczyny ze świdnickiego zespołu DSW.

/opr. red./

Poprzedni artykułZmarła Maria Leśniak, wieloletnia nauczycielka w II LO w Świdnicy
Następny artykułZawsze miej kontakt z innymi dzięki doładowaniu Heyah