Strona główna 0_Slider Atrakcje na ziemi i w powietrzu. Zbliża się jubileuszowy piknik lotniczy

Atrakcje na ziemi i w powietrzu. Zbliża się jubileuszowy piknik lotniczy [PROGRAM]

0

Prezentacja samolotów, śmigłowców i szybowców, pokazy lotnicze, a także szereg innych atrakcji czekać będzie na odwiedzających gminne lądowisko w Świebodzicach. W dniach 3-4 września odbędzie się tam piknik lotniczy. Podczas wydarzenia będzie też prowadzona zbiórka na rzecz Antosia Sobeckiego.

Impreza rozpocznie się w sobotę, 3 września o godzinie 11.00. Organizatorzy zapewniają, że podczas pikniku nie zabraknie lotniczych atrakcji. W programie przewidziano m.in. pokazy lotnicze w wykonaniu grupy akrobacyjnej Żelazny, zawody spadochronowe, czy też wystawa statków powietrznych.

Podczas pikniku lotniczego będzie też można wesprzeć zbiórkę na rzecz Antosia Sobeckiego ze Świebodzic, który urodził się ze skomplikowaną wadą serca. Maluch jest już po kilku skomplikowanych operacjach, a teraz czeka go kolejna, która nie jest refundowana przez NFZ. Organizatorzy akcji zapraszają na przejażdżkę sportowymi samochodami, pokaz motocykli oraz zabytkowych aut, a także ciasta i słodkości. W trakcie wydarzenia odbędzie się zbiórka do puszek.

Wszystkich chętnych do udziału w pikniku na gminne lądowisko przy ulicy Lotniczej dowiezie bezpłatnie specjalny autobus miejski.

Zobacz relację z wcześniejszej edycji pikniku lotniczego w Świebodzicach:

/UM Świebodzice, opr. mn/

Poprzedni artykułZmarł Tadeusz Bortnik
Następny artykułRaport resortu zdrowia o COVID-19